NOVINKA: Varan7 Retro brankárske rukavice

KEEPERsport ide do RETRO! Spájame dizajnové a brankárske skúsenosti za posledných 20 rokov do úplne novej kolekcie Varan7 Retro. Počas nasledujúcich 4 týždňov budú postupne odhalené všetky modely od Varan6 až po Varan1. Každý z týchto modelov evokuje spomienky na predchádzajúcu kolekciu Varan. Odpočítavame od 6 do 1 – zostaňte naladení a objavte nadčasovú eleganciu, ako aj overenú kvalitu, ktorá nás rokmi odlišuje. Neváhajte dlho, pretože táto kolekcia je prísne limitovaná!!! Tešíme sa, že sa s vami pozrieme do minulosti a zároveň začneme do brankárskej budúcnosti. Získate náhľady do histórie KEEPERsportu a začiatku našej cesty.

Varan5 Champ NC
Varan4 Champ RC
Varan3 Champ NC Aqua
Varan2 Champ Power
Varan1 Champ GC
  • Varan6 Champ NC

    Prvé brankárske rukavice z našej úplne novej retro kolekcie sú Varan6 Champ NC. Na prvý pohľad zaujme dizajn kolekcie Varan6 Shadow Warrior. Ale tieto rukavice sú oveľa viac ako len pohľad do minulosti. Boli starostlivo prerobené a prispôsobené našim súčasným štandardom, aby ponúkali najvyšší výkon. Zvláštnosťou tohto modelu je použitie našej najlepšej a najsilnejšej lepiacej peny - 4mm Super Glue.Táto pena vám poskytuje bezkonkurenčnú priľnavosť a kontrolu lopty bez ohľadu na to, akým podmienkam na ihrisku čelíte

    .Zažite na vlastnej koži, ako Varan6 Champ NC zaujme nielen svojim pôsobivým dizajnom, ale aj prvotriednym výkonom. Získajte tieto rukavice a ponorte sa do dokonalej kombinácie tradície a pokroku!