KEEPERsport Top 11

Toto je našich 11 najobľúbenejších produktov

Určite vás zaujímalo, ktoré produkty KEEPERsport sú najobľúbenejšie. Aké sú najpredávanejšie brankárske rukavice? Ktoré textilné výrobky sú najobľúbenejšie? A aká je najobľúbenejšia brankárska výstroj? Pri príležitosti Goalkeeper Day 11.11. vám prezradíme našich 11 najlepších bestsellerov.

   

Získajte skorý prístup na Goalkeeper Day 2022!

Chcete nakupovať pred všetkými ostatnými na Goalkeeper Day? Prihláste sa na odber nášho newslettera a získajte svoj exkluzívny skorý prístup, aby ste získali najlepšie produkty za najlepšiu cenu skôr ako ostatní!

Ďalšie výhody newslettera:

- Špeciálne zľavy pre zákazníkov newslettera

- Exkluzívny predpredaj a skorý prístup

- Najnovšie kolekcie anovinky prístupné iba vám

11. miesto: KEEPERsport Underpants Powerpadded ¾

S KEEPERsport Underpants Powerpadded 3/4 ste optimálne vybavení na brankársky tréning. Vypchávky PowerPadded na bokoch vás ochránia na prírodnej aj umelej tráve. Zóna proti oderu na kolenách bráni rýchlemu opotrebovaniu na tomto mieste a priliehavý „Annualskin" ponúka optimálny komfort nosenia. Vďaka pásu „KeepItAll" ponúkajú tieto nohavice optimálny strih a vynikajúci komfort nosenia.

10. miesto: KEEPERsport Varan7 Champ NC Aqua

Varan7 Champ NC Aqua bol špeciálne vyvinutý pre intenzívne zápasy a tréningy v tých najnepriaznivejších podmienkach a ponúka vám tú najlepšiu priľnavosť! Absolútne tajná zbraň proti klzkým loptám a my vám garantujeme: s Varan7 Champ NC Aqua a 4 mm Aqua Claw pôjdete na ihrisko s plnou sebadôverou aj v takýchto náročných poveternostných podmienkach!

Tip: tento model je veľmi obľúbený aj u našich promo brankárov, dôveruje mu aj Martin Trnovský (ŠK Slovan Bratislava),  Benjamin Száraz, Andriy Kozhukhar (obaja MFK Zemplín Michalovce), Matúš Kira (FC Košice).

9. miesto: KEEPERsport Varan7 Premier Resist NC

KEEPERsport Varan7 Premier Resist NC ponúkajú perfektnú rovnováhu medzi dobrou priľnavosťou a odolnosťou vďaka 3 mm pene Resist Claw. Veľkou výhodou tejto peny je jej mimoriadna robustnosť, ktorá zaručuje úžasnú životnosť aj na tvrdých povrchoch, umelých trávnikoch a v halách. Táto pena je preto obzvlášť vhodná pre tieto povrchy. Ideálna kombinácia priľnavosti a odolnosti.

8. miesto: KEEPERsport Undershorts PowerPadded

S KEEPERsport Undershort Powerpadded ste dobre vybavení pre váš brankársky tréning na mäkkej tráve. Chráňte svoje telo pomocou vypchávok Powerpadded na bokoch. "ANNUALskin" vám poskytuje pohodlné a dokonalé pohodlie pri nosení za každého počasia. Tieto odolné spodky vám ponúkajú priedušný a pohodlný materiál vďaka ventilačným zónam. Pás "KeepItAll" zabezpečuje, že tieto nohavice perfektne sedia a zabraňuje ich skĺznutiu počas tréningu. Máte zaručený dokonalý vzhľad počas tréningu aj na zápasoch!

7.miesto: KEEPERsport Varan7 Pro NC Gamechanger

Brankárske rukavice Varan7 Pro od KEEPERsportu sú najpohodlnejšie rukavice vďaka priliehavému vnútornému strihu prstov. Brankárske rukavice Varan7 skutočne menia hru! Brankári potrebujú najlepšiu stabilitu zápästia. Tieto rukavice majú teraz inovatívny jazyk vyrobený z neoprénu, ktorý vám zaručí najlepšiu možnú stabilitu v každej situácii.

6. miesto: KEEPERsport Glove Cleaner čistič

Čistič rukavíc KEEPERsport je ideálny nástroj pre ideálnu starostlivosť o vaše brankárske rukavice. So špeciálnym prstovým rozprašovačom pre ekonomické dávkovanie čističa. Citlivá pena rukavíc si vyžaduje špeciálnu starostlivosť, aby si grip zachoval optimálne vlastnosti čo najdlhšie. Latex je mimoriadne citlivý materiál. Preto si vaše brankárske rukavice vyžadujú obzvlášť dôkladnú starostlivosť. Pre dosiahnutie optimálnych vlastností gripu je potrebné čo najrýchlejšie odstrániť nečistoty. Rukavice umyte teplou vodou (max. 40°C) a prípravkom KEEPERsport Glove Cleaner.

5. miesto: KEEPERsport GK Top Regskin

KEEPERsport Training Top RegSkin je ideálna podpora pre brankársky tréning v daždi. Brankársky top je pohodlný, ľahký, vetru a vodeodolný. Sieťovaný materiál na vnútornej strane navyše zaisťuje výbornú priedušnosť.

Krátky zips na golieri uľahčuje obliekanie a vyzliekanie. Vodotesný zips sa pred použitím ľahko schová a preto už nie je problémom pri náhodnom kontakte s loptou.Optimalizovaný strih na chrbte a nový stojačik ponúkajú vylepšenú ochranu proti vlhkosti a nečistotám.

4. miesto: KEEPERsport Glove Bag (biela)

Taška na rukavice od KEEPERsportu je jednoduchá brankárska taška s priestorom pre minimálne dva páry brankárskych rukavíc. S touto super ľahkou športovou taškou je možné prepravovať aj kopačky. Taška KEEPERsport navyše chráni penu rukavíc pred UV svetlom, ktoré by spôsobilo, že latex rukavíc by bol tuhý, porézny a krehký. Vďaka tomu je taška na rukavice ideálna na uloženie vašich rukavíc.

3. miesto: KEEPERsport Varan7 Premier NC Gamebreaker

Robustné rukavice Varan7 Premier NC sú tie pravé rukavice pre brankársky tréning. 4mm pena je odolná voči oderu a preto veľmi trvácna! Vnútorný strih (NC) presne sedí na prstoch a poskytuje skvelý cit pre loptu. Ako tréningové rukavice presvedčí tento model neuveriteľným pomerom ceny a výkonu.

2.miesto: KEEPERsport Aqua Glue

KEEPERsport Aqua Glue lepidlo je absolútnou inováciou v brankárskom svete. Po nespočetných výskumoch a dôkladnom testovaní u amatérov aj profesionálov sa nám konečne podarilo vytvoriť "lepidlo", ktoré môže výrazne zlepšiť priľnavosť tvojich rukavíc najmä v mokrých podmienkach. Zároveň vytvára Aqua Glue nepremokavý efekt pri (silnom) daždi.

1.miesto: KEEPERsport Varan7 Hero NC Gamebreaker

Rukavice Varan7 Hero NC v oranžovej farbe z úplne nového Gamebreaker Pack sú absolútnou pastvou pre oči. Pletené telo rukavíc robí z nich najdynamickejšie rukavice vôbec. Sú neskutočne flexibilné a prispôsobia sa každej ruke.

Ako brankár potrebujete najlepšiu priľnavosť za každého počasia. So 4 mm penou Super Glue v oranžovej farbe sme vyvinuli silnú profesionálnu priľnavosť. Profesionálna priľnavá pena ponúka najlepšiu priľnavosť vďaka dodatočným integrovaným úchopovým prvkom. Vnútorný strih prstov (NC) vám zaručí obzvlášť tesný kontakt s loptou – bez otravných švov. S Varan7 Hero ste hrdinom na ihrisku VY!