KEEPERsport meets T1TAN

„Hráme za iný tím, ale cieľ máme rovnaký."
Plánovanou edíciou T1TAN Beast #KsEdition chceme ísť príkladom a ukázať, že aj dvaja konkurenti alebo súperi môžu spolu zrealizovať veľké projekty. Takáto spolupráca je v športe jedinečná!

Začiatky

Túto jedinečnú spoluprácu umožnila neuveriteľná vášeň pre brankárske rukavice a starostlivosť o brankárov. Až donedávna bol Matthias nadšeným amatérskym brankárom a pred založením T1TAN mal aktívny zákaznícky účet v KEEPERsporte.
Roky sme boli v neustálom kontakte cez WhatsApp a telefón až kým sme sa prvý krát osobne stretli v januári 2020 na ISPO (medzinárodný veľtrh športových výrobkov a športovej módy) v Mníchove.

Obe strany si okamžite všimli, že všetci zúčastnení zdieľajú rovnaké ciele: chceme najlepšie produkty pre brankára.

Predohra – GloveBattle súboj

V prvých týždňoch povinnej korona prestávky sme na Instagrame usporiadali jedinečný GloveBattle. Každá strana musela každý deň splniť výzvu v časovom rámci. Vyskytli sa vtipné výzvy (napr. výzva na pečenie koláča v brankárskych rukaviciach), cviky špecifické pre brankára (napr. žonglovať s loptami ako Petr Čech), technické úlohy týkajúce sa výrobkov (napr. Do It Yourself: vytvoriť rukavice so 4 prstami) a tiež športové výzvy (napr. výzva push-up na futbalovej lopte). Tento legendárny GloveBattle skončil športovým výsledkom 10:10.

Spoločný projekt

Od januára bzučali v profesionálnych hlavách prvé myšlienky o spoločných brankárskych rukaviciach. Počas súboja GloveBattle sa tieto úvahy použili na papieri!

Teraz prišiel čas. V živom Instagram streame sme predstavili prvú vzorku rukavíc T1TAN Beasts z exkluzívnej edície #KsEdition. Vďaka pozitívnej spätnej väzbe od oboch komunít vyrobíme tento model brankárskych rukavíc a od leta ho budeme ponúkať výhradne v online obchode KEEEPERsport.

Špeciálny jazyk

Spoločne s vami sme vymysleli slogan, ktorý sme umiestnili na vnútornej strane jazyka: 

"MY MISSION IS TO STOP YOURS." (Mojou úlohou je zastaviť tie vaše).
T1TAN x KEEPERsport

Rukavice

Rozhodli sme sa pre model rukavíc BEAST 2.0. Prečo? Pretože optimalizovaný vnútorný strih prstov a nová vonkajšia strana Mechano 2.0 zabezpečujú optimálny komfort. Okrem toho ponúka extra široký vstup do rukavice a flexibilný latexový jazyk potrebnú stabilitu.

Pozri si rukavice detailnejšie tu: 

ERROR: Content Element with uid "122031" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

ERROR: Content Element with uid "122032" and type "ksmatrix_productlist" has no rendering definition!

Staraj sa o svoje rukavice

Nestihli ste Livestream?

Bez problémov! <link https: youtu.be gonwbxc2hjy _blank>Tu si v kľude môžte pozrieť celý Stream (v nemčine).

Tip ;-)
Martin a Matthias hovoria o prvých detailoch od 6. minúty.