Číslo 1 – posvätné pre brankárov

Oslavujeme už tretí (neoficiálny) sviatok brankárov. Číslo jedna je celosvetovo známe ako symbol brankárov. To je dostatočný dôvod, aby sme v stredu 11.11.2020 oslávili "párty" s bezkonkurenčnými zľavami.

-50% počas Goalkeeperday (11.11.)

Ušetri minimálne -50% na všetky produkty značky KEEPERsport!

Globálna firma KEEPERsport navrhuje a vyrába brankárske rukavice a špeciálny brankársky textil už viac ako dve desaťročia. Centrála firmy v Rakúsku zamestnáva množstvo bývalých aj súčasných profi aj amatérskych brankárov, preto sú naše výrobky overené a testované skutočnými odborníkmi - samotnými brankármi. Táto skutočnosť sa zákonite prejavuje aj na funkčnosti, praktickosti a kvalite našich KEEPERsport produktov.

Slovenská pobočka firmy KEEPERsport je tu už viac ako 14 rokov a pomáha k pohodlnejšiemu a istejšiemu napredovaniu mnohých brankárov. Stále viac našich stálych aj nových zákazníkov si zo širokej ponuky rôznych značiek vyberá práve rukavice Varan6 alebo brankársky textil KEEPERsport. Ak si sa náhodou ešte nestretol s výrobkami našej značky, máš teraz ideálnu príležitosť využiť skvelú zľavu -50% a zakúpiť si profi produkty za bezkonkurenčné ceny. Aj s tvojou pomocou budeme môcť naďalej napredovať a plniť sny naše, aj iných brankárov. Kvalita a produkty vytvorené špeciálne pre brankárov za rozumnú cenu. To je KEEPERsport. Spolu sme brankári.


So zľavovým kódom „GKD1111“ si zabezpečíš zľavu -50%* na VŠETKY produkty značky KEEPERsport. Kód je platný len v stredu 11.11.2020 (do 23:59 hod.).

Vyber si z našich najnovších kolekcií:

ERROR: Content Element with uid "126225" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Nové logo. Nová kolekcia Goalkeeperday.

Práve včas k sviatku GoalkeeperDay - 11.11.2020 dostala značka KEEPERsport nové logo. Ľahké, dynamické, otvorenejšie: logo s ktorým sa môže stotožniť každý brankár. Okrem toho bude tesne pred týmto sviatkom predstavená špeciálna kolekcia Goalkeeperday.

Zabezpeč si rukavice, tréningový alebo zápasový textil, prípadne aj tréningové pomôcky a ušetríš 50%*!

*
>> -50% z odporúčanej ceny na všetky produkty značky KEEPERsport 
>> do vypredania zásob
>> neplatí pre akciové balíky, konfigurátor setov a výpredajové produkty

>> pri už zlacnených KEEPERsport produktoch (so zľavou menšou ako 50%) bude po zadaní kódu zľava zvýšená na -50%
>> na už zlacnené KEEPERsport produkty (so zľavou viac ako 50%) kód nemá žiadny vplyv 

>> V prípade, že sa v ukončení objednávky zobrazuje nejaký starý zľavový kód je potrebné spraviť nasledovné: prejdi myškou v počítači/notebooku/mobile na spodnú lištu na preferovaný prehliadač (napr. Mozilla, Chrome, Edge, Safari,..), klikni pravým tlačítkom myšky a vyber "nové okno inkognito/súkromné okno" (v mobile anonymný/súkromný tab). Otvorí sa prehliadač v súkromnom režime, proces objednávky prebieha štandardne a bez problémov sa bude dať zadať kód GKD1111.