KEEPERsport tréningové produkty a spodné prádlo stelesňujú perfektnú symbiózu medzi štýlom, účelnými vlastnosťami a enormne vysokým komfortom pri používaní. U našich nových produktov boli zapracované viaceré technické novinky ako aj najmodernejší textilný materiál. KEEPERsport spodné prádlo sa dá používať v každom ročnom období za každých poveternostných podmienok

Power Padded

S výrobkami zo série PowerPadded budeš najlepšie chránený aj na tvrdých povrchoch. Anatomicky umiestnené flexibilné pevné vypchávky na dôležitých miestach ťa ochránia pred nárazom a odreninami. Materiál ANNUALskin zaručuje top priedušnosť, najlepší odvod vlhkosti z vnútra von a stále suchú pokožku. Výrobky ANNUALskin sa dajú používať v každom ročnom období za každých poveternostných podmienok!

Basic Padded

So sériou BasicPadded budeš výborne chránený na mäkkom prírodnom trávniku. Anatomicky umiestnené vypchávky na dôležitých miestach ťa ochránia pred nárazom a odreninami.

Unpadded

Športové prádlo bez vypchávok je vhodné pre brankárov aj hráčov v poli. Materiál ANNUALskin zaručuje top priedušnosť, najlepší odvod vlhkosti z vnútra von a stále suchú pokožku.

Príslušenstvo

Kombinuj s: