Buďte pri tom – zaregistrujte sa už teraz na KEEPERbattle v sobotu 29. júna.2024!

KEEPERbattle powered by KEEPERsport & PUMA vstupuje do ďalšieho kola! Len niekoľkými kliknutiami myšou sa môžete stať súčasťou brankárskej udalosti roka.

 Zaregistrujte sa vo formulári nižšie a získajte všetky novinky a informácie o KEEPERbattle v sobotu 29. júna 2024 na KEEPERbase v Kottingbrunne (Rakúsko)! Začiatok turnaja je okolo 9:00 hod. Bližšie informácie ako časový harmonogram a pod. sa od nás dozviete po úspešnej registrácii.

Aký zážitok minulý rok! Desiatky brankárov z viac ako 10 rôznych národov bojovali v priamom súboji o korunu ako KEEPERbattle Champion 2023 Buďte aj tento rok pri tom a zažite celý deň čistého BRANKÁRSKEHO ŠÍLENSTVA! S jednorazovým registračným poplatkom 79,95 € získate svoje pevné štartovacie miesto vrátane profesionálneho zápasového úboru od PUMA, brankárskych rukavíc KEEPERsport a exkluzívneho zľavového kódu na ďalšiu objednávku od KEEPERsport! Tu nájdete užitočné odpovede na rôzne otázky. Ak máte stále nejaké nezodpovedané otázky, napíšte nám e-mail na office@keepersport.at!

Čo zahŕňa registračný poplatok?

Účastnícky poplatok zahŕňa účasť na turnaji, profesionálny zápasový outfit od PUMA, brankárske rukavice KEEPERsport a exkluzívny kód voucheru.

Koľko je registračný poplatok?

Registračný poplatok na KEEPERbattle v sobotu 29. júna 2024 v Kottingbrunne je 79,95 € na osobu.

Aké sú podmienky účasti?

Registrácia je možná len od 16 rokov. (Účasť možná od 16 rokov)

 Dôležité: Duely sa losujú náhodne. Preto môže prísť aj súboj so skúsenými a staršími brankármi. Apelujeme na hodnotenie a dôvod účastníkov!

Majú brankári povolenú účasť?

Futbal je pre každého a každý má svoje miesto v malej, ale veľmi jemnej brankárskej komunite. Bez ohľadu na to, či muž alebo žena. Bez ohľadu na to, či ide o profesionála, amatéra alebo začiatočníka. Každý je srdečne vítaný na KEEPERbattle!

Majú hráči v poli povolenú účasť?

Samozrejme. Ak si trúfaš? ;-)

Čo sa poskytuje?

Ak sa úspešne zaregistrujete do KEEPERbattle, automaticky získate profesionálny zápasový outfit od PUMA a brankárske rukavice od KEEPERsport. Stačí v registračnom formulári uviesť vhodnú veľkosť textilu!

Čo si musím vziať so sebou?

Na turnaj si prosím prineste vlastné kopačky a organizátor ich neposkytne. Kopačky so zastrihnutými okrajmi sú zakázané! V núdzi si ho samozrejme môžete zakúpiť za akciové ceny priamo na mieste v najväčšom brankárskom obchode na svete. Ostatné vybavenie, ako je váš výstroj a brankárske rukavice, vám poskytneme a samozrejme budú potom vaše!

Máte ďalšie otázky?

Kontaktujte nás:

 ⊗ Email

 ⊗ Instagram

 ⊗ Facebook

 ⊗ Whatsapp +43 676 7664611

 ⊗ Telefón +43 2252 76646

 ⊗ Osobne na mieste Sme Vám kedykoľvek k dispozícii!

V KEEPERbattle môžete vyhrať nasledujúce ceny!

Vyhrať môžete: Výherca: 2x VIP vstupenky Borussia Dortmund + 5 párov brankárskych rukavíc KEEPERsport podľa vlastného výberu

 Finále porazených: 2x VIP vstupenky FC Red Bull Salzburg + 3 brankárske rukavice KEEPERsport podľa vlastného výberu 

Semifinále porazených: 2x VIP vstupenky SK Rapid Wien každý + 2 brankárske rukavice KEEPERsport podľa vlastného výberu 

Porazení štvrťfinále: 2x vstupenka na FC Red Bull Salzburg na zápas Ligy majstrov/Európskej ligy

 Porazený v osemfinále: 2x vstupenka každý do rakúskeho národného tímu (ÖFB) v rámci zápasu Ligy národov

Kde sa bude konať KEEPERbattle 2024?

KEEPERbattle v Rakúsku sa odohráva priamo v „srdci brankárov“ – v našej KEEPERbase. 

Hrá sa na našej vlastnej prírodnej tráve. Anzengrubergasse 26, 2542 Kottingbrunn - Rakúsko