rehab tréningový textil

Také niečo si ešte nevidel. Sľubujeme! Rehab prvý krát prináša na trh časť celej kolekcie len pre tvoj brankársky tréning. Konečne, pretože ako brankár stráviš päť krát viac času na tréningu ako na zápase!  

Obzvlášť tréningový textil ako tepláky alebo spodky s vypchávkami sú NUTNOSŤ pre každú tréningovú jednotku. Keďže veľa iných značiek tejto výstroji neprikladá veľkú váhu, vytvoril rehab extrémne chutnú a zároveň funkčnú tréningovú kolekciu. Dostupné sú dlhé a 3/4 tepláky s vypchávkami, ale aj brankárske spodné prádlo v šedej a čiernej farbe

Brankárske rukavice

Dva modely brankárskych rukavíc pre tvoj tréning! Za túto cenu lepšie rukavice nenájdeš. Na jednej strane "Master CG2", ktoré môžeš bez váhania používať aj na zápasoch. Na druhej strane "Core CG1", ktoré boli vytvorené pre tvoj perfektný tréning. Konečne sú tu rukavice bez všetkých "zbytočností", ktoré neúmerne navyšovali ich cenu. 

Rukavice „Master CG2“ sú drzou, ale rozumnou skladbou: vnútorný strih prstov, pena Pro Grip a latex na vonkajšej strane. Tieto tri vlastnosti spolu vytvárajú majstrovské dielo. Cena v kombinácii s jedinečným dizajnom a výbornými vlastnosťami vytvárajú rukavice, ktoré sú "nutnosť" pre každého brankára.

Hrdo predstavujeme výborný tréningový model s vnútorným strihom prstov, robustnou penou SmashGrip a latexom na vonkajšej strane. Tieto tri vlastnosti spolu vytvárajú „Core CG1“. Rukavice s fantastickým pomerom cena/kvalita a exkluzívnym dizajnom. Sú vhodné rovnako pre mladé talenty, ako aj pre skúsených brankárov.

Tréningové sety

Spodné prádlo šedé

Spodné prádlo čierne

Tepláky šedé

Tepláky čierne

Štucne