10 najlepších brankárskych rukavíc roku 2022

Určite ste si už položili otázku, ktoré brankárske rukavice predávame najviac? Vďaka veľkému výberu rôznych značiek a ich početným kolekciám nie je ľahké uhádnuť naše najpredávanejšie produkty. Tu nájdete porovnanie 10 najlepších brankárskych rukavíc.

10) KEEPERsport Challenge

Na 10. mieste medzi najpredávanejšími brankárskymi rukavicami sa umiestnili rukavice KEEPERsport Challenge. Tieto brankárske rukavice sú ideálne pre brankársky tréning vďaka ich odolnej 3 mm pene. Preto je tento model od KEEPERsportu obľúbený najmä u začiatočníkov a detí. Brankárske rukavice KEEPERsport Challenge sú navyše mimoriadne robustné a tiež super pohodlné vďaka mäkkému telu Soft-Tech-Body (STB), čo ti zase dáva mimoriadne dobrý pocit v rukaviciach.

9) uhlsport Supergrip+

Uhlsport Supergrip+ je na 9. mieste v našom rebríčku najpredávanejších produktov. Ako už názov napovedá, tieto modely brankárskych rukavíc sa vyznačujú silnou priľnavosťou prostredníctvom rôznych prvkov. Okrem klasickej verzie Hyperact v modrej, bielej a čiernej farbe existuje aj verzia Hyperpink uhlsport Supergrip+, ktorá vyčnieva z radu ružovo-čiernou farebnou schémou. Okrem rôznych farebných prevedení sú uhlsport Supergrip+ dostupné aj vo variantoch „Reflex“, „Finger Surround“ a „NC“, ktoré sa líšia strihom prstov.

8) PUMA Ultra

Na 8. mieste v našom predaji je PUMA Ultra. Tieto brankárske rukavice sú momentálne najľahšími brankárskymi rukavicami na trhu, čo je určite jeden z dôvodov, prečo sú tak obľúbené. Navyše, PUMA Ultra, ktorá je dostupná vo variantoch hybridného strihu a vonkajšieho strihu, ponúka extrémnu priľnavosť, priedušnosť, flexibilitu a vysoký komfort.

7) rehab Extreme CG3

Rehab Extreme CG3 obsadil 7. miesto. Tieto brankárske rukavice sú dostupné vo viac ako 30 rôznych farebných kombináciách, takže každý si nájde ten správny model. Samostatný model v národných farbách vznikol dokonca pre 13 európskych krajín. Nechýbajú ani obzvlášť extravagantné farebné variácie, ako napríklad tepelná mapa brankára, ale aj obzvlášť jednoduché, jednofarebné modely. Rehab Extreme CG3 sa okrem veľkého výberu vyznačuje veľmi dobrou priľnavosťou a skvelým pomerom ceny a výkonu.

6) NIKE Vapor Grip 3

Vapor Grip 3 od NIKE sa v našom rebríčku bestsellerov umiestnili na 6. mieste. Pre tieto brankárske rukavice existuje aj množstvo farebných kombinácií, z ktorých si môžete vybrať svoju obľúbenú. NIKE Vapor Grip 3 robí čest svojmu menu a dokáže zažiariť skvelou priľnavosťou. Okrem toho sa ponúka väčšia kontaktná plocha s loptou a vysoká odolnosť. Vďaka špeciálnemu patentovanému strihu "Grip-3" vám rukavice ponúkajú mimoriadne pohodlné nosenie a pohodlie.

5) PUMA Future

PUMA Future, ktoré sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a vysokou flexibilitou, sú v našom rebríčku na 5. mieste. Okrem toho vám tieto rukavice ponúkajú individuálny strih, optimálnu priľnavosť a vysoký pocit bezpečia. PUMA Future je momentálne k dispozícii v troch rôznych farebných schémach, z ktorých každá je k dispozícii s vnútorným strihom a hybridným strihom. Jednou je séria Faster Football v modro-bielej farbe s červenými a čiernymi detailmi. Nechýba ani séria Under The Lights, ktorá bola navrhnutá vo farbách tyrkysová, čierna a biela. Najnovším a najpútavejším modelom PUMA Future je PUMA Future Z One Grip 1 vo farebnej kombinácii oranžovej, zelenej a čiernej s bielymi akcentmi.

4) uhlsport Absolutgrip

Uhlsport Absolutgrip to dotiahol na 4. miesto. Ako už názov napovedá, tieto rukavice sú vybavené patentovanou absolútnou priľnavosťou, ktorá ponúka vynikajúcu priľnavosť za každého počasia. Okrem klasickej verzie Hyperact v modro-bielo-čiernej a pútavej ružovo-čiernej verzie Hyperpink, ktorá je dostupná aj s uhlsport Supergrip+, je uhlsport Absolutgrip dostupný vo verzii Hyperblack v úplne čiernej farbe. Rovnako ako u uhlsport Supergrip+, aj uhlsport Absolutgrip si môžete zakúpiť vo variantoch strihu „Reflex“, „Finger Surround“ a „NC“.

3) reusch Attrakt

S 3. miestom je reusch Attract prvým na pódiu nášho rebríčka najpredávanejších produktov. Tieto brankárske rukavice si toto miesto vyslúžili aj tým, že ponúkajú nielen vysoký komfort nosenia, ale sú aj priedušné, super pohodlné a ľahké. S týmito rukavicami získate optimálnu priľnavosť. Reusch Attract je tiež dostupný v mnohých farbách a strihoch.

2) KEEPERsport Champ

Hneď za prvým miestom je KEEPERsport Champ. Najobľúbenejšie a najpredávanejšie zo všetkých brankárskych rukavíc KEEPERsport, za čo určite vďačia enormnému komfortu pri nosení, nízkej hmotnosti a vynikajúcej priľnavosti. KEEPERsport Champ je k dispozícii v bielo-čiernej verzii Whiteout, bielo-čierno-žltej verzii Gamechanger a v modro-bielej Aqua Edition pre vlhké počasie. Verzia Gamechanger je dostupná aj v hybridnom strihu, roll finger a vnútornom strihu.

1) adidas Predator

Kto by si myslel opak? Číslo 1 v našich najpredávanejších brankárskych rukaviciach je adidas Predator. Ale prečo sú také populárne? Adidas Predator sú nielen super pohodlné, elastické a ľahké, ale ponúkajú vám aj optimálnu kontrolu lopty, optimálnu priľnavosť a optimálnu ochranu, vďaka čomu sú adidas Predator perfektné brankárske rukavice pre mnohých profesionálnych brankárov. Tento model je dostupný v niekoľkých rôznych verziách, ktoré sa líšia strihovými variantmi, farebnou schémou a výbavou. Veľmi obľúbená je séria Saphir Edge v modrej, červenej a bielej farbe. Tento model je dostupný aj s Fingersafe. Pre tých, ktorí uprednostňujú extravagantné brankárske rukavice, sú adidas Predator dostupné aj v ružovej, modrej a bielej verzii Champions Code.