.

To najlepšie z KEEPERbattle 2024

V sobotu 29. júna 2024 sa základňa KEEPERbase v Kottingbrunne premenila na ultimátne bojisko pre brankárov na tohtoročnom keeperBATTLE 2024, ktorý poháňa PUMA & KEEPERsport. Na tomto jedinečnom podujatí sa zišlo 70 brankárov zo 7 krajín, aby predviedli svoje schopnosti a lásku k brankárskej činnosti.

VÍŤAZI KEEPERBATTLE

Títo brankári svojimi vynikajúcimi schopnosťami a vôľou zatienili konkurenciu 70 účastníkov na KEEPERBATTLE 2024! S dychberúcimi prehliadkami a bleskurýchlymi reflexmi si zabezpečili prvé miesta a teraz sa môžu tešiť na jedinečný zážitok:

 VIP vstupenky na špičkové futbalové zápasy! 

Gratulujeme: 

1. miesto: Tibor Zupanič 

2. miesto: Dominik Lukáš 

3. miesto: Gabor Vasas

.

.

  • PARTNER SPOLUPRÁCE: PUMA

    Náš kooperačný partner PUMA tento rok poskytol účastníkom aj štýlový brankársky outfit celý v modrom. Okrem toho si každý účastník mohol na ihrisku otestovať úplne nové kopačky PUMA EURO 2024. S vlastným food truckom a množstvom dobrôt nenechal keeperBATTLE nič nesplniť a urobil z neho prvotriedne podujatie pre všetkých brankárov, či už mladých alebo starých. 

    TU nájdete PUMA EURO 2024 Pack: FOREVER FASTER

Celý tím KEEPERsport by sa chcel poďakovať početným účastníkom a ich spoločníkom za krásny deň na KEEPERbase. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník keeperBATTLES budúci rok, kedy sa opäť povie: 

Brankár VS Brankár 

Milý KEEPER, vidíme sa opäť o rok!