Rozlúč sa s modrinami a odreninami!

Väčšina futbalistov zvláda zimné obdobie s pomocou športového spodného prádla. Mnoho z nich ho používa celoročne, to sa týka najmä brankárov. Špeciálne spodné prádlo zabezpečuje príjemný pocit v každom počasí. Čítaj ďalej, ak sa chceš dozvedieť viac o spodnom prádle a rôznych typoch ochranných vypchávok pre brankárov.

Vo viacerých oblastiach sa športové spodné prádlo pre hráčov aj brankárov veľmi podobá. Efekt absorbcie vlhkosti pomáha udržať športovca v suchu a v teple. Výhodou KEEPERsport spodného prádla je obrovský ochranný efekt.  Je vybavené vypchávkami na dôležitých miestach ako sú boky, lakte, ramená a kolená. Je viacero typoch vypchávok s rôznym stupňom ochrany: 

Tiger Power Pads

Tiger Power Pads je naše top spodné prádlo pre brankárov. Flexibilné ochranné vypchávky "Protectionzone" na bokoch a lakťoch zabezpečujú extrémne vysokú úroveň ochrany v tejto citlivej oblasti. Vďaka použitému materiálu "ANNUALskin“ máš v každej situácii a v každom počasí zabezpečený výborný pocit pri nosení.

Panther Foam Pads

Panther Foam Pads budeš na prírodnom trávniku neporaziteľný. Anatomicky umiestnené penové vypchávky zabezpečia ochranu tvojim kolenám, lakťom aj ramenám. 

Spider Robust Pads

Spider Robust Pads sú najodolnejšie voči oderu a zabezpečujú najdlhšiu životnosť – to oceníš najmä pri používaní na tvrdých povrchoch ako je umelá tráva alebo hala. Pod týmto špeciálnym odolným materiálom sa nachádzajú penové vypchávky, ktoré ochránia najcitlivejšie časti brankárov.  

Eagle Unpadded

A nakoniec predstavujeme Eagle Unpadded: ide o športové spodné prádlo bez vypchávok vhodné pre brankárov aj hráčov v poli. Vďaka použitému materiálu "ANNUALskin“ máš v každej situácii a v každom počasí zabezpečený výborný pocit pri nosení.