SELLS kolekcia 2016 #anotherlevel

Brankárske rukavice z rady Elite Aqua vo videu

Technológie

Produkty britskej značky "Sells Goalkeeper Products" garantujú najlepší materiál brankárskych rukavíc v súlade s ich vlastným sloganom:

Only the best is good enough! Len to najlepšie je dosť dobré!

Tu sa dozvieš viac informácií o použitých materiáloch: 

Outlast® - hlavný materiál rukavíc
Materiál Outlast® odoberá telesné teplo, keď ho je veľa, a vracia toto prebytočné teplo späť, keď ho tvoje ruky potrebujú.  Takto je ovplyvnená mikroklíma pokožky.
Príjemný "vedľajší efekt“: Pot je redukovaný. Tým sa dosiahne aktívna, dynamická výmena teploty. Outlast® redukuje prehriatie a vychladnutie, teplo je rozdeľované rovnomerne.  

Technológia d30 LITE® 
Novinkou v oblasti Sells technológií je technológia d30 LITE®. 3mm hrubá pena d30 LITE® je vytvorená špeciálne pre optimálne vlastnosti pri vyrážaní lopty. Táto technológia využíva silnejší odrazový efekt pri vyrážaní, bez toho aby bola ovplyvnená hmotnosť rukavíc.
Najdôležitejšou výhodou tejto technológie je jej optimálna ochrana pred zraneniami pri kontakte s iným predmetom alebo hráčom bez toho, aby bola ovplyvnená volľnosť pohybu.

Technológia d30 LITE® je použitá na Sells výrobkoch pod označením Elite na rukaviciach, chráničoch lakťov a kolien ako aj na spodnej bielizni. 

Adhesion Ultra™ Supreme
Pena Adhesion Ultra Supreme zabezpečuje excelentnú priľnavosť, odolnosť a životnosť, špeciálne v mokrých a vlhkých podmienkach. Pena Sells Adhesion Ultra je vyrobená v Nemecku a tvorí ju 4 mm hrubý latex a 5 mm vnútorná pena pre lepšiu odolnosť voči nárazom. Táto pena je vlajkovou loďou medzi Sells profi penami.

Adhesion Ultra Robusto
Táto 4 mm hrubá pena sa stará o optimálnu priľnavosť pri používaní na všetkých tvrdých povrchoch ako je napríklad hala a umelá tráva. Špeciálne spracovaný povrch peny zabezpečuje jej pomalšie opotrebovanie, ale optimálna priľnavosť zostáva zaručená.