MS brankárov môžu prísť!

Brankárske rukavice a kopačky, vyberie si každý. Máme pre teba všetky kolekcie k Majstrovstvám sveta 2018 v Rusku. Od edície adidas #EnergyModePack, cez #JustDoItPack od NIKE, až po našu exkluzívnu edíciu Varan5 od KEEPERsportu! Pozri si ich a sám sa rozhodni pre svojho favorita na MS 2018.

adidas energy mode pack

IMG_adi_energy mode

Počas MS každé oči upúta žltá svetlá farba rukavíc Predator Pro NC. V týchto rukaviciach budú počas MS 2018 v Rusku za svoju krajinu bojovať

  • >> Keylor Navas - Kostarika
  • >> David De Gea - Španielsko
  • >> Marc-André Ter Stegen - Nemecko
  • >> Manuel Neuer - Nemecko
  • >> Lukasz Fabianski - Poľsko
  • >> David Ospina - Kolumbia
  • >> Kasper Schmeichel - Dánsko 

Okrem rukavíc nášmu pohľadu určite neujdú ani kopačky Predator 18.1, inovatívne X 18.1 a oranžovo-červené NEMEZIZ 18.1. 

NIKE Just do it pack

IMG_Just Do It Pack

"Just Do It Pack" prichádza práve včas k MS 2018 v Rusku! 
Na tejto sérii sú najzaujímavejšie podrážky kopačiek. S farebnými chrómovými podrážkami v kontraste s trávnikom budeš na ihrisku neprehliadnuteľný. Na päte každých kopačiek sa nachádza trojuholník tvorený 32 čiarami, ktoré symbolizujú 32 účastníkov MS 2018.

Okrem týchto kopačiek budú profíci počas MS používať aj revolučné rukavice NIKE Vapor Touch. Rukavice vyzerajú ako keby prišli z budúcnosti. Výsledný produkt sa vyznačuje najmä týmito vlastnosťami: 

1. Revolučným systémom navliekania s flexibilnou, ale zároveň pevnou manžetou bez rušivého jazyka
2. Drastickým znížením váhy - o 33% ľahšie a o 47% tenšie - v porovnaní s podobnými konkurenčnými brankárskymi rukavicami 
3. Dosiaľ nevídaným komfortom na ruke: rukavice optimálne sedia na ruke a ty máš pocit druhej kože 
4. Úplne novou priľnavou penou z latexu: All Conditions Control (ACC) s výbornou priľnavosťou v každom počasí 
5. Štýlovým dizajnom v čiernej farbe, ktorá sa optimálne dopĺňa s neónovými farbami

uhlsport aerored

IMG_uhl

Uhlsport je pripravený do Ruska! Po sérii Tensiongreen prichádza práve včas k MS 2018 séria aerored. Od teraz budú všetci profíci z uhlsportu chytať v tomto novom dizajne. Ako prvý sa v nich predstaví brankár Lukas Hradecky vo finále nemeckého pohára proti FC Bayern Mníchov - výborný začiatok! 

Nový top model Supergrip Reflex NC sa okrem nového vnútorného strihu vyznačuje aj bezkonkurenčnou vlastnosťou STIMULATE -  integrované "bodky" v rukaviciach masírujú a dráždia zmyslové orgány v tele a zvyšujú tak pozornosť a reakčnú schopnosť brankára. V ponuke máme samozrejme aj osvedčené peny rukavíc „SUPERGRIP“, „ABSOLUTGRIP“ a „SUPERSOFT“. 

Puma Illuminate Pack

IMG_PUMA

PUMA  štartuje na majstrovstvá sveta 2018 s úplne novou sériou. Illuminate Pack - pozostáva z jedného modelu brankárskych rukavíc a štyroch modelov kopačiek, z toho sú dva juniorské.

Rui Patricio (Portugalsko) a Fernando Muslera (Uruguaj) budú bojovať v týchto rukaviciach za svoje krajiny počas FIFA MS 2018 v Rusku. 

reusch Prisma Pro G3

IMG_reusch

Táto limitovaná edícia línie Prisma ťa perfektne pripraví na MS 2018 v Rusku. Legendy ako Sepp Maier (Nemecko/1974), Ubaldo Fillol (Argentína/1978), Nery Pumpido (Mexiko/1986), Bodo Illgner (Taliansko/1990), Claudio Taffarel (USA/1994) a Marcos Reis (Kórea/Japonsko/2002) vyhrali aj vďaka technickej podpore firmy reusch dôležité trofeje v prestížnych medzinárodných súťažiach. 

Keepersport Varan5 edícia MS

IMG_Flashyhands

Zatiaľ ešte nie je moc čo vidieť... Musíš byť ešte trochu trpezlivý, ak chceš vidieť naše nové rukavice Varan5, ktoré boli vytvorené exkluzívne pre MS 2018. Odhalené budú krátko pred štartom MS, keď bude očakávanie najväčšie. Dovtedy ti prezradíme len malý detail z tejto limitovanej edície - ako môžeš vidieť, tieto rukavice prichádzajú directly from the <3 of goalkeeping!