Akcia týždňa

Ušetri minimálne -30% na všetkých rukaviciach značky reusch! 
Od pondelka 27.07.2020 do nedele 02.08.2020 dostaneš výraznú zľavu na všetky rukavice reusch! Pure Contact 3, Attrakt Feegel alebo rukavice s výstužou. Je na tebe, ktoré si vyberieš.

Zabezpeč si s kódom REUSCH30 najlepšiu priľnavosť za najlepšiu cenu.

reusch rukavice v akcii! Od 27.07.2020 do 02.08.2020 len v KEEPERsporte

Pure Contact 3

Rukavice z kolekcie Pure Contact boli vďaka svojmu pohodliu na ruke vždy o jeden krok popredu. Tretia generácia je ešte flexibilnejšia, ľahšia a príjemnejšia. Tieto rukavice sa ti prispôsobia na ruke tak, ako žiadne iné rukavice predtým.

Objednaj si ich teraz lacnejšie o 30%: 

Attrakt Freegel

S technológiou Freegel budeš mať extrémne ľahké, flexibilné rukavice s dlhou životnosťou. Perfektne sa prispôsobia potrebám moderného brankára.

Objednaj si rukavice s technológiou Freegel za top cenu: 

reusch Attrakt -Be the One

Presne tak ako profíkom Llorisovi, Szczesnymu, Handanovicovi a Meretovi zabezpečuje nová kolekcia reusch ATTRAKT potrebnú kvalitu na dominanciu nad loptou, hrou aj súperom. S kolekciou brankárskych rukavíc pre rok2020 vstupuje firma reusch do novej sféry inovácií.

Nasleduj príklad 220 reusch promo brankárov z najvyšších líg na svete. S kódom "REUSCH30" ušetríš -30%na všetkých rukaviciach reusch: 

reusch Ortho-Tec - rukavice Wojciecha Szczesnyho

reusch Attrakt G3 Fusion Evolution NC - rukavice Huga Llorisa

reusch rukavice pre deti

Chceme podporiť mladé talenty na ich ceste. Preto u nás ušetria aj najmenší brankári. Vyber si rukavice a s kódom REUSCH30 ušetríš -30% na všetky detské rukavice značky reusch: