adidas White Spark

Profesionálni brankári Manuel Neuer, Marco Andrè ter Stegen a Co hrajú s brankárskymi rukavicami adidas a futbalovými kopačkami v bielej farbe. S úplne novým adidas X Speedflow je tu okrem osvedčených modelov Predator Freak a Copa Sense aj technická novinka. Na blogu #KeepItAllBlog budete vždy informovaní o brankárskom svete.

ADIDAS PREDATOR RUKAVICE

Anatomicky umiestnené flex zóny na prstoch a na dlani napodobňujú prirodzené pohyby ruky. Zabraňujú odstávaniu peny URG2.0 a ponúkajú voľný pohyb na správnych miestach. Predĺžená dlaň navyše ponúka zväčšenú kontaktnú plochu na loptu.

Demonskin - dizajn podobný koži zvieraťa, bol kompletne prepracovaný a prispôsobený potrebám moderného brankára. Ovládacích prvkov zo silikónu je menej a sú optimálnejšie rozmiestnené, sľubujú lepšiu kontrolu lopty pri vyrážaní. Aby sa zaručilo dokonalé uchytenie na zápästí, bol vstup výrazne predĺžený. Preto sú nové modely Predator GL Pro NC prvýkrát bez (odnímateľného) jazyka!! 

Vrchná časť vyrobená z prepracovaného pleteného materiálu v kombinácii s úplne novým jednodielnym „Single Piece Gussets“, ktorý dokonale harmonizuje s dlaňou, sľubuje ešte bližší kontakt lopty s prstami. To vám dáva najvyššiu priľnavosť a maximálnu kontrolu lopty.

ADIDAS X RUKAVICE

S brankárskymi rukavicami adidas X z White Spark Pack budeš pri lopte skôr ako útočník.Vďaka pocitu druhej kože ponúkajú rukavice neobmedzenú voľnosť pohybu. Vďaka dodatočne zakomponovaným silikónovým líniám na chrbte ruky máš teraz pri vyrážaní ešte väčšiu kontrolu.

Minimalistická konštrukcia rukavice ukazuje, že čím väčšia váha, tým dlhší reakčný čas pre brankára. Aj bez dodatočného uzamykacieho systému ponúka X Pro NC optimálnu stabilitu.

Anatomicky umiestnené ohybné zóny v dlani napodobňujú prirodzené pohyby ruky. Zabraňujú prehýbaniu povrchu URG2.0 a ponúkajú voľnosť pohybu na tých správnych miestach. Predĺžená dlaň navyše ponúka zväčšenú plochu kontaktu s loptou.

ADIDAS KOPAČKY

Získaj zodpovedajúce kopačky od adidas. Vyber si z celej rady brankárskych rukavíc adidas X Speedflow, Copa Sense alebo pútavých brankárskych rukavíc Predator Freak a automaticky ušetríš -25 % na tvojej kombinácii vďaka našej akcii na rukavice a kopačky.

Vyber si kopačky hneď: