Brankárske dresy na sezónu 2022/23 sú už tu!

"Tri pruhy" alebo "fajka"? Voľba medzi adidas a Nike už roky rozdeľuje futbalový svet. „Impossible Is Nothing“ alebo „Just Do It“ – s úplne novými brankárskymi dresmi týchto dvoch značiek si opäť vyberieš. Čomu ako brankár dávaš prednosť - adidas Condivo 22 alebo Nike Gardien IV?

Teraz si preklikaj obe kolekcie a vyber si tvoju obľúbenú!

Adidas Condivo 22 brankárske dresy

Hraj ako profesionál s kolekciou adidas Condivo 22 pre deti a mládež. Brankárske dresy sú dostupné v mnohých rôznych farbách a obliekajú ich profesionálni brankári Manuel Neuer (FC Bayern Mníchov/Nemecko) a Thibaut Courtois (Real Madrid/Belgicko) v národných ligách a Lige majstrov. Najmä v kombinácii so zodpovedajúcimi brankárskymi nohavicami a štulpňami Adidas Condivo budeš nepriehľadnuteľný v každom futbalovom zápase.

Nike Gardien IV brankárske dresy

Brankárske dresy Nike Gardien IV budú v sezóne 2022/23 nosiť okrem iných aj brankári Liverpoolu, Barcelony, Chelsea, PSG, Interu, Tottenhamu a Atlética. Tento dizajn budú mať na sebe aj brankári z Francúzska, Brazílie, Portugalska, Anglicka a Holandska na MS 2022 v Katare. To znamená, že v kolekcii brankárskych dresov Nike možno vidieť svetových brankárov ako Alisson, Jan Oblak, Hugo Lloris či Gianluigi Donnarumma.

Dresy pre brankárov sú dostupné v mnohých farbách a pre deti aj dospelých. K dokonale zladenému outfitu sa dajú kombinovať aj zladené trenky a štucne.

Brankárske dresy iných značiek

Ak nie si fanúšikom adidas ani Nike, v ponuke máme aj všetky ostatné značky (Puma, Uhlsport, KEEPERsport, rehab atď.):