Ďalšia úroveň - adidas Sapphire Edge Pack!

Je čas vstať. Je čas na novú kapitolu.

S hitmi z balíkov White Spark Pack, NumbersUp Pack a Meteorite Pack inšpiroval adidas celú brankársku komunitu v roku 2021. Tím z Herzogenaurachu je teraz ešte lepší a posúva modernú brankársku hru na novú úroveň s úplne novým Balíček Sapphire Edge! Vďaka novému farebnému konceptu a niekoľkým technickým jemným úpravám a ďalšiemu vývoju budú brankárske srdcia biť rýchlejšie a vy sa stanete šéfom svojho územia v roku 2022!

Okrem modrých kopačiek (Predator, X a Copa) na vás čakajú aj nové brankárske rukavice Predator a X vo farebnom prevedení. A to najlepšie na tom: Top modely u nás dostanete v predpredaji už od25. januára 2022!

Toto je sila! Toto je Predator Edge!

Edícia Predator je charakteristickým znakom značky adidas pre brankárske rukavice a kopačky a absolútny non-plus-ultra na brankárskom trhu. Nie nadarmo používajú veľké brankárske hviezdy súčasnosti ako Manuel Neuer, David De Gea či Gigio Donnarumma najnovšie modely adidas Predator!

Najmä imitácia zvieracej démonickej kože na hornej strane minulých modelov Predator urobila z týchto bestsellerov neprehliadnuteľné brankárske rukavice. S Predator Sapphire Edge prichádza adidas na novú úroveň a prináša do hry niekoľko technických inovácií::

  • Zone Skin: ďalším vývojom imitácie démonickej kože je Zone skin. 3D silikónové prvky, ktoré sú prispôsobené na chrbát ruky, majú zabezpečiť ešte väčší komfort pri vyrážaní.
  • URG Z: s novými penami URG 1.0Z, URG 2.0Z a URG 3.0Z predstavuje adidas ďalší vývoj vo svojich profesionálnych penách. URG 1.0Z žiari vynikajúcou priľnavosťou a vyžaduje maximálnu starostlivosť, aby sa opotreboval čo najmenej.
  • Strihy: nový Predator z edície Sapphire Edge Pack prichádza na trh vo všetkých strihových variantoch. Získaj ho vo vnútornom strihu, hybridnom strihu alebo vonkajšom strihu prstov!
  • Profíci: medzi profíkmi sa už párkrát objavil najnovší model Predator. Top hviezdy ako Manuel Neuer, David de Gea, Kepa Arrizabalaga, Gianluigi Donnarumma alebo Marc Andre ter Stegen nedajú dopustiť na modely adidas Predator.

Len u nás nájdeš prvé top modely novej edície adidas Sapphire Edge Pack dostupné od 25. januára 2022. Mnoho ďalších modelov potom príde na celosvetový trh s oficiálnym začiatkom predaja 1. februára 2022. Získaj absolútne top modely týždeň vopred a urob na ihrisku veľký dojem!

Kúpiť hneď nové Predator Edge Pro Hybrid!

Buď prvý pri lopte! X Sapphire Edge!

Ľahšie. Rýchlejšie. Agilnejšie.

S cieľom urobiť dnešné brankárske rukavice čo najrýchlejšie a najľahšie, aby sa reakčný čas skrátil na minimum, adidas vytvoril nový typ X Pro. Je to vaša voľba, ak hľadáte nízku hmotnosť a odolnosť, aby ste dokázali čo najrýchlejšie reagovať na súperove strely.

Bez množstva vizuálnych doplnkov privediete súperov do zúfalstva a zaručene budete pri lopte ako prvý!

Získajte vhodné kopačky z balíka Sapphire Edge Pack!

Predator, X a Copa dostupné od 1. februára 2022!

Moderný brankár sa čoraz viac zapája do otvárania hry s rozohrávkou. Okrem dokonalých brankárskych rukavíc je teda v brankárskej komunite čoraz dôležitejšia aj ideálna futbalová obuv. V KEEPERsporte máš okrem všetkých modelov brankárskych rukavíc aj celý rad futbalových kopačiek adidas! Nezáleží na tom, či je to Predator, X alebo Copa - hľadaj dokonalý doplnok k svojim brankárskym rukaviciam!

Pozor: Ušetri 25 % pri kúpe kombinácie rukavice a topánok a získaj svoju vysnívanú kombináciu za zníženú cenu. Viac informácií sa dozvieš tu!