adidas Predstrike - úplne nové Predator Silo

Najnovšie vrcholy adidas Predator Silos: adidas Predator Predstrike

Oslávte koniec roka s úplne novým modelom brankárskych rukavíc Predator v červeno/žltej farbe, ktorý sľubuje vniesť do brankárskej hry prelomový rozmer. Vynikajúci dynamický backhand so strategicky umiestnenými silikónovými prvkami robí z Predator prvotriednu voľbu. Urobte túto kombináciu dokonalou: s najľahšou kopačkou Predator, aká bola kedy vyvinutá.

Rovnako ako brankári svetovej triedy Manuel Neuer, Emiliano Martinez a Aaron Ramsdale dôverujte overenej kvalite modelov adidas Predator.

 • adidas Predator Pro Predstrike

  Kombinácia pleteného materiálu tela a vystuženej dlane zaručuje nielen perfektné sadnutie, ale aj maximálny komfort a flexibilitu.

  S osvedčenou lepiacou penou URG 2.0 od adidas si zachováte víťaznú priľnavosť aj v širokej škále poveternostných podmienok.

  Obal na palec (latexový povlak na palci) zvyšuje kontakt lepiacej peny s loptou, čo vám zaručí ešte väčšiu priľnavosť.

  Dynamická backhandová textúra rukavice ponúka nielen atraktívny dizajn, ale umožňuje aj vynikajúcu presnosť pri vyrážaní. Dômyselne umiestnené silikónové prvky zaisťujú, že budete mať loptu vždy pod kontrolou.

 • Najľahší Predator všetkých čias !

  adidas Predator Predstrike

  Zažite najľahšieho Predatora, aký bol kedy vytvorený s adidas Predator Predstrike.

  Vďaka užšiemu strihu v porovnaní s predchádzajúcim modelom tieto kopačky nastavujú nové štandardy v obratnosti a výkone na ihrisku.

  Strikeskin Technology dáva maximálnu kontrolu nad loptou.Táto inovatívna technológia umožňuje presné ovládanie lopty a zlepšuje streleckú techniku, takže môžete dominovať hre s pôsobivou presnosťou.