OWN YOUR FOOTBALL - NOVÉ BRANKÁRSKE RUKAVICE od adidas

Od začiatku roka môžete medzi profíkmi sledovať novú kolekciu adidas. Od Davida de Gea cez Aarona Ramsdalea po Kevina Trappa vo Frankfurte takmer všetci brankári adidas hrali s úplne novým adidas Predator Pro z balíka „Own your Football“. A teraz je to pre všetkých!

Exkluzívne sme pre vás zoradili všetky modely jednotlivo a ukážeme vám technické vlastnosti nových brankárskych rukavíc od adidas. Všetky informácie o novom trháku od nemeckého lídra v brankárskom priemysle získate len tu.

Sú to najlepšie brankárske rukavice na svete - adidas Predator. Aj tentoraz sa úplne nový Predator z balíka Own Your Football Pack, nástupnícka kolekcia série "Al Rihla", objavuje v rôznych strihoch a modeloch. Tu máte zhromaždený zoznam všetkých modelov Predator a ich technické vlastnosti!

 • adidas Predator Pro NC Promo

  grip s veľkou priľnavosťou
  Integrované silikónové prvky na chrbte ruky vám zaručia dodatočnú priľnavosť a predovšetkým ochranu najmä pri úderoch do lopty.

  thumbwrap
  Latexový obal okolo palca ďalej zvyšuje kontakt lepiacej peny s loptou a zlepšuje úchop.

  URG 1.0 alebo 2.0
  URG 1.0 je absolútna pena Premium Match s extrémnou priľnavosťou. Ale pozor: Pena je veľmi citlivá a má zodpovedajúcu vysokú mieru opotrebovania. Náš tip: URG 1.0 používajte iba na prírodnej tráve.


  pletený backhand
  Zvršok z pleteného materiálu vám ponúka perfektný strih a stabilitu bez obmedzenia pohyblivosti v rukaviciach.


  vstup
  Aby sa zaručilo a uľahčilo dokonalé uchytenie na zápästí, vstup bol skrátený a prepracovaný.

  zóna oderu
  Zóna oderu vám zaručí dodatočnú priľnavosť a  väčšiu odolnosť v citlivých oblastiach.

Tie správne kopačky pre vášho Predatora!

K vašim novým brankárskym rukaviciam adidas Predator sú k dispozícii aj ladiace kopačky z úplne nového balenia „Own your football“ v čiernej a ružovej farbe. Teraz sa preklikajte všetkými modelmi Predator a hľadajte dokonalý náprotivok k svojim brankárskym rukaviciam do podzemia!

Extrémne rýchle a ultra ľahké – nové adidas X

Hoci sa adidas X medzi profíkmi objavuje len zriedka, ide o skutočnú tajnú zbraň a veľmi obľúbenú u mnohých brankárov po celom svete. Kopačky adidas X z balíka „Own your football“ v žiarivej ružovej opäť zaujme svojim minimalistickým dizajnom, ktorého výsledkom je extrémna odozva a ľahkosť. Ak ste fanúšikom obzvlášť ľahkých brankárskych rukavíc s perfektnou priľnavosťou, ale bez veľkého množstva ozdôb, X Pro je presne váš model. Pozrite si svoje X combo pozostávajúce z brankárskych rukavíc a kopačiek:

Nové adidas Copa Own your football

Perfektné topánky pre fanúšikov retra v novom farebnom prevedení! Adidas Copa z balíka „Own Your Football“ je teraz k dispozícii. Získaj teraz!

Nové modely adidas Nightstrike!

Pre milovníkov blackoutu má adidas pripravený aj kompletný balík. S novými modelmi adidas Nightstrike upútate na ihrisku pozornosť a objavíte sa v čiernom prevedení. Pozrite si celú kolekciu Nightstrike tu a nakupujte teraz: