Kvalitným brankárskym rukaviciam Adidas dôverujú profíci ako napríklad Manuel Neuer, Kevin Trapp, Marc-André ter Stegen, Loris Karius, Iker Casillas, David de Gea, Keylor Navas alebo Claudio Bravo. Pre celosvetovo uznávanú značku Adidas je samozrejme veľmi dôležité, presvedčiť už teraz o svojich produktoch aj mladé vychádzajúce talenty. Viete si určite predstaviť, aké privilégium je to pre mladých brankárov, podpísať zmluvu s firmou Adidas ešte v dorasteneckom veku. S hrdosťou vám teda predstavujeme novú kampaň #NxtGenKEEPERs, kde Adidas vytvoril špeciálnu farebnú kombináciu pre vychádzajúce hviezdy. 

Preto boli vybrané brankárske talenty Loris Karius (FC Liverpool)Christian Früchtl (FC Bayern Mníchov)Luca Zidane (Real Madrid Castilla)Iñaki Peña (FC Barcelona Juvenil A), Arthur Okonkwo (Arsenal FC Youth) a Mile Svilar (Benfica Lisabon), ktoré sa v najbližšom čase predstavia vo svojich súťažiach v top modeloch "ACE Trans Pro NC", každý vo svojej farebnej kombinácii.

Rukavice vo všetkých týchto farebných kombináciách nájdete samozrejme aj v našej ponuke. V najbližších týždňoch vám prostredníctvom sociálnych médii prinesieme exkluzívne fotky a videá, ktoré vám priblížia príbehy týchto mladých hviezd.