100% UNFAIR

STRIKING FEAR INTO FORWARDS WORLDWIDE. Dizajn futbalových kopačiek a rukavíc Predator bol vždy inšpirovaný najnebezpečnejšími tvormi v prírode. Po Revival 2018 a niektorých technických a farebných aktualizáciách v roku 2019 sú brankárske rukavice Predator od januára 2020 úplne nové a geneticky upravené! Technické inovácie ti poskytujú nespravodlivú výhodu oproti súperovi.

Tu si ich môžeš okamžite predobjednať! Tvoju objednávku zaevidujeme a rukavice ti budeme posielať asi od 5. februára 2020.

Kľúčové vlastnosti

ERROR: Content Element with uid "107044" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Nové brankárske rukavice Predator s viac ako 400 prvkami priľnavosti na vonkajšej strane vyžarujú čistú agresivitu a brutálnu silu. Pri podrobnejšom pohľade okamžite upútajú pozornosť skutočných odborníkov na brankárske rukavice technické inovácie, ako je predĺžený vstup do rukavíc bez jazyka, pružný pletený materiál novej generácie alebo úplne nové telo rukavíc Single Piece Gussets. Viac informácií o aktualizáciách funkčných materiálov nájdeš tu:

KEEPERcast #41 s Michaelom Ian Millsom

Vynálezca rukavíc Predator GL NC v exkluzívnom rozhovore! V Keepercast #41 produktový manažér adidas odhaľuje, ako vznikali tieto revolučné rukavice. Nenechaj si to ujsť! Video je v angličtine s nemeckými titulkami.

Predator kopačky

Útočníci zbystrite pozornosť: teraz to bude naozaj nefér!
Tu si môžete pozrieť kopačky Predator-, Nemeziz-, Copa- a X.

ERROR: Content Element with uid "107810" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!