#FirstNeverFollows

"Mercury Pack" začína nový vek v oblasti futbalových kopačiek. Najnápadnejším rysom tejto novej a opäť vylepšenej kolekcie je 0,1 mm hrubá vrstva chrómu, ktorá združuje všetky známe kolekcie "X", "ACE" a "Messi" dokopy. 
Dizajn týchto kopačiek spĺňa požiadavky mnohých hráčov, ktorí dlhodobo spolupracujú s firmou Adidas na vývoji nových produktov. Táto farebná kombinácia bude mať svoju premiéru počas finále Ligy majstrov v Berlíne, obdivovať ju bude možné aj počas Copa America a EURO 2016.  

Nová edícia brankárskych rukavíc Adidas v geniálnom chrómovom dizajne sa volá "ACE Trans Pro" a prináša opäť niekoľko zaujímavých vylepšení. Týmto rukaviciam dôverujú aj profíci ako Manuel Neuer, Petr Čech, Marc-André ter Stegen, Loris Karius, David de Gea alebo Iker Casillas.

 

Detaily

Seamless / Layer Reduction

Výrazné zníženie hmotnosti rukavíc vďaka eliminácii latexu v oblasti vonkajšej strany rukavíc a na jazyku. Nový, tesný strih bez švov zabezpečuje príjemný a flexibilný komfort nosenia.

Evo Zone Tech

"Evo Zone Tech" je najinovatívnejšia pena od firmy Adidas a plynulo kombinuje obe peny "Zone Tech" a "Nova".

ANTI ABRASION ZONE

Zmenšené zóny "Abrasion" na dlani zabezpečujú dlhšiu životnosť rukavíc, ale aj väčšiu priľnavú plochu.

PUNCHING POWER

Drsné a zároveň rozumne umiestnené silikónové časti optimalizujú vyrážanie lopty.

...rukavice sedia na ruke ako druhá koža a tým zabezpečujú extrémny komfort nosenia.
Extrémne ľahký pocit zabezpečuje úplne nové spracovanie tela rukavíc. Rukavice sú samozrejme opäť vybavené aj zaujímavými vlastnosťami, ku ktorým patrí bandáž "Close-Fitting", "Stretch-Strap" alebo "Double Thumb Wrap".