• KLASIKA

  Okrem prelomových modelov Predator a X sú kopačky Copa veľmi obľúbené aj u mnohých brankárov a hráčov v poli, vrátane profesionálov ako Unai Simon. Modely Copa sú obľúbené najmä u fanúšikov klasických kopačiek. Ich tradičný širší strih a použitie rôznych materiálov v celej kopačke ich odlišuje od modelov Predator alebo X. Napriek tomu zostávajú aktuálne z hľadiska štýlu aj funkčnosti.

 

 

 

 

adidas Marinerush - NOVÝ BALÍK

Adidas ide do ďalšieho kola – s úplne novou farbou adidas Marinerush! Vďaka novému dizajnu žiaria silá Predator, Copa a X tmavomodrou farbou! Skombinuj svoje brankárske rukavice Predator so zodpovedajúcimi kopačkami vo vzhľade Marinerush!

Nové brankárske rukavice Predator v sýtomodrej farbe s jasnými odleskami a červenými hrotmi sú absolútnou pastvou pre oči! Čo sa týka kopačiek, môžete si vybrať medzi Predator, X a Copa! Dosiahnite nové výšky a získajte rovnaké brankárske rukavice, ktoré preferujú top hviezdy ako Manuel Neuer, Emiliano Martinez a Aaron Ramsdale. Všetky modely z kolekcie Marinerush sú vám k dispozícii v KEEPERsport.

 

 

 

 

 • Technické vlastnosti

  grip s vynikajúcou priľnavosťou

  Integrované silikónové prvky na backhande vám zaručia dodatočnú priľnavosť a predovšetkým ochranu najmä pri vyrážaniach.

  obal na palec

  Latexový obal na palci ďalej zvyšuje kontakt lepiacej peny s loptou a zlepšuje váš úchop.

  URG 1.0 alebo 2.0 URG 1.0

  je absolútne prémiová priľnavá pena s extrémnou priľnavosťou. Buďte však opatrní: lepiaca pena je veľmi citlivá, a preto podlieha vysokému opotrebovaniu. Náš tip: URG 1.0 používajte iba na prírodnú trávu.

  pletený backhand

  Bekhend vyrobený z pleteného materiálu vám ponúka perfektné sadnutie a stabilitu bez obmedzenia pohyblivosti v rukaviciach.

  zóna oderu

  Abrasion Zone vám zaručí dodatočnú priľnavosť v citlivých oblastiach a zvýšenú životnosť

 

 

 • DAS TOPMODELL

  Adidas Predator je celosvetovo najpoužívanejšími brankárskymi rukavicami profesionálmi ako Manuel Neuer, Marc Andre ter Stegen a Kevin Trapp, ako aj amatérskymi a rekreačnými brankármi.

  Existujú rôzne modely a strihy adidas Predator: napríklad s vnútorným strihom a hybridným strihom. Modely sa líšia technickými detailmi a cenou. Promo model adidas Predator zaujme najmä vysoko cenenou profesionálnou lepiacou penou URG 1.0.

  Nižšie nájdete prehľad všetkých dostupných modelov Predator a ich rozdielov:

 

 

 • K PERFEKTNÝM RUKAVICIAM - PERFEKTNÉ KOPAČKY

  Len čo chytíte do rúk brankárske rukavice Predator, všetko, čo potrebujete, sú správne kopačky – a tie sú k dispozícii! Adidas Predator, súčasť úplne nového balíka Marinerush Pack, poskytujú nielen vizuálne zvýraznenie, ale predovšetkým vynikajúcu kontrolu lopty a vynikajúcu ovládateľnosť. Už o pár dní sa v tejto vzrušujúcej kombinácii Predator objavia top hviezdy ako Aaron Ramsdale, Kepa Arrizabalaga a Kevin Trapp.

 

 

 

 

 • Rýchlo ako blesk

  Zažite kopačky adidas X Marinerush! Tieto revolučné kopačky sľubujú úchvatnú rýchlosť na ihrisku. Vďaka svojej ľahkej konštrukcii umožňujú výbušné zrýchlenie a svižné pohyby. Či už ste profesionál alebo vášnivý amatér, adidas X vás nadchne svojim vynikajúcim výkonom. Buďte pripravení ovládnuť ihrisko s ľahkosťou a nechajte sa uniesť inšpiratívnou kolekciou Marinerush.