adidas Heatspawn - adidas prináša oheň do hry!

Nezáleží na tom, či ide o majstrovský titul alebo boj o zostup – s novými modelmi adidas Heatspawn si dokonale vybavený na vyhrotené chvíle a horúce situácie. Pridaj sa k Aaronovi Ramsdaleovi v boji o titul v Premier League a zapáľ v sebe oheň úplne novými promo modelmi. Prenes to do svojho tímu a užite si svoj triumf! Exkluzívne pre teba sme zoradili všetky modely kolekcie Heatspawn jednotlivo a ukážeme ti technické vlastnosti nových brankárskych rukavíc od adidas. Všetky informácie o novom trháku od nemeckého lídra v brankárskom priemysle získaš len tu.

 • Nové technické vlastnosti

  grip s vysokým rozlíšením
  Integrované silikónové prvky na chrbte ruky ti zaručia dodatočnú priľnavosť a predovšetkým ochranu najmä pri vyrážaní lopty.

  thumbwrap
  Latexový obal okolo palca ďalej zvyšuje kontakt lepiacej peny s loptou a zlepšuje úchop.

  URG 1.0 or 2.0
  URG 1.0 je absolútna lepiaca pena Premium Match s extrémnou priľnavosťou. Ale pozor: Lepiaca pena je veľmi citlivá a má zodpovedajúcu vysokú mieru opotrebovania.

  Náš tip: URG 1.0 používaj iba na prírodnej tráve.

  pletený backhand
  Zvršok z pleteného materiálu ti ponúka perfektný strih a stabilitu bez obmedzenia pohyblivosti v rukaviciach

  Zóna oderu
  Zóna oderu zaručí dodatočnú priľnavosť a zvýšenú odolnosť v citlivých oblastiach

  

 • Srdce každej kolekcie adidas!

  Sú to najobľúbenejšie brankárske rukavice na svete, a to ako medzi profesionálmi a nemeckými hviezdami ako Manuel Neuer, Marc Andre ter Stegen a Kevin Trapp, tak aj medzi amatérmi a hobby BRANKÁROM.

  Ako obvykle, adidas Predator prichádza na trh v rôznych verziách. S vnútorným strihom alebo hybridným strihom, s ochranou prstov a bez alebo samozrejme cenových rozdielov.

  Tu je v popredí promo model s populárnou profesionálnou lepiacou penou URG 1.0. Tu ti ukážeme zhromaždený zoznam všetkých modelov Predator a ich rozdielov:

  

 • Perfektné kopačky pre tvojho Predatora!

  So správnym Predatorom v rukách ti stačí ten správny náprotivok na nohách.

  Adidas Predator Accuracy z úplne nového Heatspawn balíku dosiahneš svoj vrchol nielen vizuálne, ale predovšetkým v ovládaní lopty. Veľké hviezdy ako Aaron Ramsdale, Kepa Arrizabalaga a Kevin Trapp sa od minulého víkendu objavujú v novom, okázalom predátorskom kombe.