ADIDAS CRAZYRUSH - NA NOVÚ SEZÓNU !

Do novej sezóny 2023/24 s úplne novými brankárskymi rukavicami a kopačkami kolekcie adidas.

Vo vizuálne čistom vzhľade - biele rukavices jasne zelenými hrotmi. Popri Predator a kopačkami copa je tiež adidas X Crazyfast k dispozícii prvýkrát. Adidas X Crazyfast sú navrhnuté pre rýchlosť. Dosiahni nové úrovne a získaj rovnaké brankárske rukavice ako top hviezdy ako Manuel Neuer, Emiliano Martinez alebo Aaron Ramsdale. V KEEPERsport obchode nájdeš všetky modely z Crazyrush kolekcie. Všetky informácie sa dozvieš tu!

 • Nové technické vlastnosti

  výborný grip
  Integrované silikónové prvky na chrbte ruky zaručia dodatočnú priľnavosť a predovšetkým ochranu najmä pri úderoch do lopty.

  thumbwrap
  Latexový obal okolo palca ďalej zvyšuje kontakt lepiacej peny s loptou a zlepšuje tvoj úchop.

  URG 1.0 or 2.0
  URG 1.0 je absolútna lepiaca pena Premium Match s extrémnou priľnavosťou. Ale pozor: Lepiaca pena je veľmi citlivá a má zodpovedajúcu vysokú mieru opotrebovania. Náš tip: URG 1.0 používajte iba na prírodnej tráve.

  pletený backhand
  Zvršok z pleteného materiálu ti ponúka perfektný strih a stabilitu bez obmedzenia pohyblivosti v rukaviciach.

  zóna oderu
  Odieracia zóna zaručí dodatočnú priľnavosť a zvýšenú odolnosť v citlivých oblastiach

 • Absolútna jednička

  adidas Predator sú celosvetovo najpoužívanejšie brankárske rukavice, a to ako u profesionálov ako Manuel Neuer, Marc Andre ter Stegen a Kevin Trapp, tak aj u amatérskych a hobby brankárov. Adidas Predator je k dispozícii v rôznych štýloch, ako je vnútorný strih alebo hybridný strih. Existujú modely s ochranou prstov a bez nej, ako aj rozdiely v cene. Reklamný model adidas Predator, ktorý je tu prezentovaný, vyniká svojou obľúbenou profesionálnou lepiacou penou URG 1.0. V nasledujúcom zozname nájdeš kompiláciu všetkých modelov Predator a ich príslušných rozdielov:

 • PERFEKTNÉ KOPAČKY ​​DRAVCOV!

  So správnym Predatorom na rukách ti stačí ten správny náprotivok na nohách.

  S adidas Predator Accuracy z úplne nového Crazyrush balíka dosiahneš svoj vrchol nielen vizuálne, ale predovšetkým v ovládaní lopty. Veľké hviezdy ako Aaron Ramsdale, Kepa Arrizabalaga a Kevin Trapp sa už o pár týždňov objavia v novom, honosnom kombe Predator.

 • Nielen bláznivo, ale aj rýchlo - Crazyfast!

  Objav kopačky adidas X Crazyfast! Tieto inovatívne kopačky sľubujú úchvatnú rýchlosť na ihrisku. Vďaka svojej ľahkej konštrukcii umožňujú výbušné zrýchlenie a svižné pohyby. Bez ohľadu na to, či si profesionál alebo nadšený amatér, adidas X ťa presvedčí svojim neprekonateľným výkonom. Priprav sa ovládnuť ihrisko s bezkonkurenčnou ľahkosťou a inšpiruj sa kolekciou Crazyrush.

 • Klasika medzi kopačkami adidas!

  Okrem revolučných modelov Predator a X sú kopačky Copa skutočným hitom aj u mnohých brankárov a hráčov v poli, ako je napríklad Unai Simon. V modeloch Copa si svoje Non Plus Ultra nájdu najmä milovníci klasických kopačiek. Klasický širší strih a rôzne materiály v celej topánke sú najvýraznejšími prvkami v porovnaní s modelmi Predator alebo X, ktoré sú štýlové a zároveň funkčné.

  Aj ty si fanúšikom klasických kopačiek s moderným nádychom? Potom je Copa to pravé pre teba!