adidas Advancement Pack - BRANDNEU

Adidas Advancement Pack - ideálna voľba pre brankárov a hráčov, ktorí chcú rozvíjať svoje schopnosti. Balenie ponúka špičkový výkon pre profesionálov aj ambicióznych športovcov. Na majstrovstvách Európy v Nemecku sa v tejto novej farbe predstavia profesionáli ako Manuel Neuer, Marc Andre Ter Stegen či Gianluigi Donnarumma.

 • Predator - vlajková loď

  Rukavice adidas Predator Pro sú celosvetovo najpoužívanejšie brankárske rukavice – tak profesionálmi ako Manuel Neuer, Marc-André ter Stegen a Gianluigi Donnarumma, ako aj amatérskymi a rekreačnými brankármi. Promo model adidas Predator zaujme najmä vysoko cenenou profesionálnou lepiacou penou URG 1.0. - najlepiaca priľnavá pena pre maximálnu priľnavosť! Bez ohľadu na to, či ste profesionál alebo amatér – Predator Silo ponúka množstvo strihov a modelov, ktoré majú perfektné rukavice pre každú požiadavku a každý rozpočet.

 • Predator kopačky - najobľúbenejšie

  Moderní brankári sú viac než len brankári! Sú to herní dizajnéri, stratégovia a prví stavitelia vo svojich tímoch. Na zvládnutie týchto zložitých úloh potrebujú obuv, ktorá im umožní optimálnu kontrolu lopty, vynikajúcu ovládateľnosť a sebavedomý vzhľad. Adidas Predator je presne tou pravou pre tieto požiadavky. Vysokokvalitné materiály a protišmykové gumené lamely Strikeskin zaručujú, že si na ihrisku zachováte vždy kontrolu.

 • COPA - nadčasová klasika

  Hľadáte brankárske rukavice, ktoré spájajú klasickú eleganciu s najnovšími technológiami? Potom sú adidas COPA presne tou správnou voľbou pre vás! Latexový backhand vám ponúka vysokú úroveň stability bez obmedzenia vašej voľnosti pohybu. Elastický popruh zaručuje optimálny, individuálny komfort nosenia s najvyššou možnou stabilitou v zápästí. S adidas COPA na rukách ste pripravení na akúkoľvek výzvu. Zažite dokonalú kombináciu tradície, inovácie a pohodlia a posuňte svoju brankársku hru na vyššiu úroveň.

 • Kopačky COPA - KLASIKA VYROBENÁ Z KOŽE

  Modely adidas COPA sú legendou futbalu. Už desaťročia uchvacujú brankárov aj hráčov v poli svojím osobitým štýlom a neporovnateľným výkonom. Na rozdiel od inovatívnych modelov Predator a F50 sa Copa spolieha na nadčasové hodnoty a overenú funkčnosť. Je to perfektná obuv pre hráčov, ktorí si cenia tradíciu, pohodlie a čistú radosť z hry. Objavte kopačky COPA a zažite dokonalé spojenie tradície a inovácie!

 • KOPAČKY F50 - KONEČNE SPÄŤ

  Kopačky adidas F50 sú späť! Po dlhšej prestávke sa toto legendárne silo vracia na trh s úplne novým dizajnom a inovatívnymi technológiami. F50 Silo nahrádza predchádzajúce X Silo a ponúka hráčom všetkých úrovní perfektnú kombináciu rýchlosti, obratnosti a kontroly. Nespočetné množstvo nových funkcií, ako je napríklad podrážka Sprintframe 360, vám umožní byť ešte rýchlejší! Kliknite sem a pozrite si kopačky bližšie!