Top model rukavíc Adidas s výrazne vylepšenými vlastnosťami s dizajnom inšpirovaným viazaním podpornej bandáže u boxerských rukavíc. Tieto nové rukavice sa dočkajú svojej premiéry v sobotu večer vo finále UEFA Ligy majstrov, bude v nich chytať brankár Keylor Navas z Realu Madrid. 

"ACE Pro Dust Storm" sa vďaka novým technológiám a spracovaním radia k najlepším rukaviciam na trhu. Mnoho profi brankárov ako napríklad Manuel Neuer, Kevin Trapp, Marc-André ter Stegen, David de Gea, Keylor Navas alebo Claudio Bravo dôverujú brankárskym rukaviciam Adidas

 

Výborná osvedčená pena do každého počasia má zapracovanú vylepšenú vnútornú vypchávku pre lepšie tlmenie nárazov. 

Všetci brankári, ktorí testovali tieto rukavice, boli nadšení symbiózou medzi predĺženou penou z vnútornej strany ruky, funkčným elastickým jazykom, ako aj vylepšeným ukončením rukavíc z elastického materiálu. Táto kombinácia výrazne napomáha navliekaniu rukavíc na ruku a zároveň zabezpečuje optimálny komfort.

Silikónové zóny na vonkajšej strane prstov majú lepší tvar a umiestnenie, čo zabezpečuje lepšie vlastnosti a flexibilitu prstov pri vyrážaní lopty.

Telo rukavíc je vyrobené z extrémne príjemného a jemného materiálu "Mechano", ktorý bol použitý už aj pri predchádzajúcich rukaviciach Adidas. 

Dizajnovo ale aj technicky sa k týmto rukaviciam hodia aj nové kopačky Adidas "Nemeziz". Ich inovatívny zvršok inšpirovaný športovými bandážami je stvorený na radikálne pohyby a kopačky sú tak optimálne aj pre brankárov.