302 Redirect

CREATORS ONLY. NO FAKERS. 
Tento krát sa nejedná len o malé dizajnové zmeny, boli vylepšené viaceré technické vlastnosti. Prvý krát môžeš chytať v rukaviciach Predator Pro aj bez jazyka. Bandáž je totiž na všetkých rukaviciach (výnimkou je len model Predator Pro NC Junior) flexibilne odnímateľná. Bez jazyka rukavice prirodzene sedia na ruke a zabezpečujú úplnú voľnosť pohybu. Na druhej strane bandáž sa stará o dodatočnú stabilizáciu zápästia.
Rozhodnutie je na tebe: si za inováciu bez bandáže alebo za tradičnú bandáž? 

adidas štartuje najdôležitejšiu časť sezóny 2018/2019 s 8 novými modelmi rukavíc. V ponuke je aj čoraz obľúbenejší model Predator Pro Hybrid, teraz prvý krát aj s top promo penou URG1.0 od firmy adidas. 
V ponuke nemôžu chýbať "klasické" rukavice Predator Pro NC s obidvoma typmi peny URG. Novinkou je pletené telo rukavíc Predator Pro Fingersave a vnútorný strih prstov.

ERROR: Content Element with uid "97385" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Kopačky

Veľké zmeny nenastali len u brankárskych rukavíc, ale aj u kopačiek značky adidas. Predovšetkým kopačky NEMEZIZ 19.1 spravili výrazný krok vpred.
Pre nás brankárov je ale dôležité, že všetky druhy kopačiek, či už Predator, X, Copa alebo NEMEZIZ, sa dizajnovo perfektne hodia k rukaviciam adidas. Presvedč sa sám: 

Predator
Nemeziz
COPA
X