MAXIMÁLNA KONTAKTNÁ PLOCHA

Brankárske rukavice KEEPERsport Zone s vonkajším strihom prstov (RC) ponúkajú maximálnu kontaktnú plochu s loptou a uľahčujú obranu proti strelám!

VIAC STABILITY

Jazyk vyrobený z latexu poskytuje väčšiu stabilitu v zápästí a výrazne zvyšuje komfort nosenia. Prispôsobením jazyka si sám určíš optimálny komfort nosenia!

VÝBORNÁ PRIĽNAVOSŤ

3mm penu nájdeš vo všetkých modeloch KEEPERsport Zone. 3 mm pena je perfektnou voľbou, pokiaľ ide o interakciu medzi dobrou priľnavosťou a vysokou odolnosťou - najlepšia voľba!

VYBER SI SVOJ DIZAJN

Úplne nové KEEPERsport Zone RC si môžeš vybrať v modrej, červenej alebo dokonca zelenej farbe s ochranou prstov. So správnym výberom farby zvršku vyrobeného z latexu si na ihrisku skutočným pútačom!

PERFEKTNÉ PRE ZAČIATOČNÍKOV ALEBO DETI!

S úplne novou KEEPERsport Zone sme nabrali úplne nový smer. Po prvýkrát je k dispozícii druhý modelový rad popri konvenčných modeloch Varan. Na svoje by si mali prísť najmä brankári začiatočníci a deti.

Die KEEPERsport Zone garantieren dir ein unschlagbares Preis-Leistungs-Verhältnis bei einer vielversprechenden und sehr guten Qualität! Du bist noch kein Torwart aber liebäugelst schon länger damit herum? Probier es einfach aus mit der perfekten Wahl dafür!

KEEPERsport Zone ti zaručí bezkonkurenčný pomer ceny a kvality. Ešte nie si brankár, ale už s tým nejaký čas koketuješ? Len to vyskúšaj - tieto rukavice sú perfektná voľba !