MAXIMÁLNA KONTAKTNÁ PLOCHA S OCHRANOU PRSTOV

Brankárske rukavice KEEPERsport Zone s vonkajším strihom prstov (RC) ponúkajú maximálnu kontaktnú plochu s loptou a výrazne uľahčujú obranu proti strelám. S ochranou prstov, ktorá je integrovaná iba v zelenom modeli, môžeš reagovať na súperove strely bez strachu zo zranenia!

VIAC STABILITY

Jazyk vyrobený z latexu poskytuje väčšiu stabilitu v zápästí a výrazne zvyšuje komfort nosenia. Prispôsobením jazyka si sám určíš optimálny komfort nosenia!

VÝBORNÁ PRIĽNAVOSŤ

3mm penu nájdeš vo všetkých modeloch KEEPERsport Zone. 3mm pena je perfektnou voľbou, pokiaľ ide o interakciu medzi dobrou priľnavosťou a vysokou odolnosťou - je to najlepšia voľba !

VYBER SI SVOJ DIZAJN

Úplne nové KEEPERsport Zone RC si môžeš vybrať v modrej, červenej alebo dokonca zelenej farbe s ochranou prstov. So správnym výberom farby zvršku vyrobeného z latexu si na ihrisku skutočným pútačom!

PERFEKTNÉ PRE ZAČIATOČNÍKOV ALEBO DETI!

S úplne novou KEEPERsport Zone sme nabrali úplne nový smer. Po prvýkrát je k dispozícii druhý modelový rad popri konvenčných modeloch Varan. Na svoje by si mali prísť najmä brankári začiatočníci a deti.

KEEPERsport Zone zaručí bezkonkurenčný pomer ceny a kvality.  Ešte nie si brankár, ale už s tým nejaký čas koketuješ? Len to vyskúšaj - tieto rukavice sú najlepšia voľba!