Extrémna životnosť

4 mm pena je mimoriadne robustná priľnavá pena, vďaka ktorej sú brankárske rukavice odolné. Navyše s touto lepiacou penou si môžeš byť istí špičkovou priľnavosťou aj v zlom počasí.

Rozšírená zóna vyrážania

Latexová zóna v oblasti vyrážania dáva bezpečný pocit pri vyrážaní. NOVINKA: Zóna vyrážania bola rozšírená a teraz siaha až po končeky prstov - pre ešte lepší pocit!

Tesný kontakt s loptou

Obľúbený vnútorný strih prstov (NC) zaisťuje dokonalé pohodlie pri nosení! Oblasť vnútorých prstov vám dáva dobrý pocit pri kontakte s loptou.

Stabilita

S extra širokým neoprénovým jazykom možno brankárske rukavice uzavrieť tak tesne, ako len chceš. Popruh zaisťuje stabilitu, dobrý pocit na zápästí a zabraňuje zbytočným zraneniam svalov zápästia.

S extrémnou životnosťou počas sezóny!

Srdcom Varan7 Premier NC Game of Power je jednoznačne 4mm pena s obrovskou odolnosťou. Napriek večnému konfliktu medzi priľnavosťou a odolnosťou, 4 mm Claw naďalej poskytuje skvelú priľnavosť aj v zlom počasí. Tento model sa nachádza v nižšom cenovom segmente a je vynikajúcou voľbou pre začiatočníkov až pokročilých používateľov!