KEEPERsport Varan7 Hero NC Game of Power

Individuálny strih

Moderný pletený materiál tela robí z Varan7 Hero NC najľahšie, najflexibilnejšie a najpohodlnejšie rukavice. Tieto brankárske rukavice sa individuálne prispôsobia každej štruktúre ruky a vytvárajú výnimočný pocit.

Tesný kontakt s loptou

Populárny vnútorný strih prstov (NC) je stále prvou voľbou pre väčšinu profesionálnych brankárov v strednej Európe. Strih ponúka obzvlášť tesný kontakt s loptou a zároveň zabraňuje nepríjemnému šmýkaniu končekov prstov. To dá skvelý pocit.

Najlepší grip

Profesionálna pena Super Glue s hrúbkou 4 mm v čiernej farbe zaručuje najlepšiu priľnavosť za každého počasia. Dodatočné integrované prvky uchopenia na dlani ponúkajú dokonalú rovnováhu medzi priľnavosťou a odolnosťou. S Varan7 Hero NC sa určite staneš hrdinom tohto poľa!

Maximálna stabilita

Na pohyblivosti a stabilite zápästia sa podieľa viac ako tridsať svalov. To je dôvod, prečo ťa podporujeme elastickým jazykom, ktorý vedie po celom obvode. Poskytuje potrebnú oporu pre ostré strely a zabraňuje zbytočným zraneniam zápästia.

VIAC VÝKONU NIE JE MOŽNÉ!

Hero NC je absolútny prémiový model zo série Varan7 a rozbúši brankárovo srdce rýchlejšie. So 4 mm lepiacou penou Superglue prinášaš maximálnu priľnavosť na ihrisku a si kráľom vo svojom "boxe". Celoobvodový neoprénový jazyk dodáva dodatočnú stabilitu v zápästí a dotvára jedinečný komfort nosenia.