PROFI PENA

V intenzívnych testoch s mnohými amatérskymi a profesionálnymi brankármi sme vyvinuli brankárske rukavice s extra silnou priľnavosťou. 4 mm priľnavá pena Supreme White Claw  zaručí absolútne najlepšiu priľnavosť za každého počasia. Tento grip si okamžite zamiluješ - určite!

Ľahké a pohodlné

Moderný materiál Soft-Tech-Body robí z Varan7 Champ najľahšie a najpohodlnejšie rukavice, ktoré sa dokonale prispôsobia každej ruke a sú ako druhá koža.

Tesný kontakt s loptou

Varan7 Champ z kolekcie Game of Power je dostupný aj v obľúbenom vnútornom strihu. Vnútorný strih ponúka obzvlášť tesný kontakt s loptou a dokonale sa prispôsobí tvaru ruky bez nepríjemného kĺzania.

3D Prvky

S inovatívnymi 3D silikónovými prvkami v zóne vyrážania máš 100% plnú kontrolu pri vyrážaní a si určite kráľom svojho boxu. NOVINKA: rôzne výškové rozdiely v zóne vyrážania zaručia ešte lepšie a prispôsobené ovládanie na hornej strane.

Si skutočným šampiónom na ihrisku!

KEEPERsport Varan7 Champ NC je jedným z najobľúbenejších modelov v našej sérii Varan. Jedinečný pomer ceny a výkonu spojený s vynikajúcou priľnavosťou a zvýšenou životnosťou priľnavej peny charakterizujú tieto brankárske rukavice.