Perfektný strih

Varan7 Champ Power sú preferovanou voľbou mnohých brankárov, ktorí milujú ľahké a extrémne flexibilné rukavice.Moderný materiál Soft-Tech-Body sa individuálne prispôsobí každej ruke. Presvedč sa o týchto brankárskych rukaviciach!

Profesionálna pena

Priľnavá pena je rozhodujúcim faktorom úspechu a odolnosti brankárskych rukavíc. Preto je výber mnohých profesionálnych brankárov 4 mm Super White Claw. Je to super mäkká a protišmyková profesionálna lepiaca pena s veľmi vysokou životnosťou. Sme si istí: tieto rukavice si okamžite zamiluješ!

Výborne sedia

Na pohyblivosti a stabilite zápästia sa podieľa viac ako tridsať svalov. Preto ťa podporujeme elastickým jednokruhovým jazykom. Poskytuje potrebnú oporu pre ostré strely. Navyše, Latex Entry Help pomáha k ľahkému pošmyknutiu. .

Hybridný strih

Hybridný strih brankárskych rukavíc KEEPERsport býva označený ako „Power“. Vyznačuje sa kombináciou vnútorného strihu prstov a okrúhlych prstov. Mäkké latexové vystuženie na ukazovákoch a prostredníku umožňujú optimálne prispôsobenie bez nepríjemných švov. Na ukazováku a malíčku sú zapracované funkčné priľnavé penové kryty, ktoré sľubujú najlepší možný úchop v každej situácii.

Hybridné riešenie v kolekcii Varan7!

Vďaka individualite každého brankára je brankársky post taký výnimočný a jedinečný. Každý z nás má svoje preferencie a predstavy. Hybridný strih, zmes vnútorného strihu a roll finger strihu, neustále naberá na dôležitosti. S Varan7 Champ Power z kolekcie Game of Power ponúkame dokonalé riešenie, ktoré ponúka jedinečný pomer priľnavosti a odolnosti.