Perfektne sedia

Varan7 Champ Gunn Cut je preferovanou voľbou mnohých brankárov, ktorí milujú ľahké a extrémne flexibilné rukavice s okrúhlym strihom prstov. Moderný materiál Soft-Tech-Body sa dokonale prispôsobí štruktúre ruky a ponúkne presvedčivý strih.

Pocit okrúhleho úchopu

Varan7 Champ GC je preferovanou voľbou pre brankárov, ktorí milujú okrúhle prsty. Pri tomto strihu sa vám lepiaca pena „kotúľa“ okolo prstov. To vám dáva „pocit okrúhlej priľnavosti“ a vynikajúce odpruženie pre ostré strely.

Najlepší grip

Profesionálna lepiaca pena Super Glue s hrúbkou 4 mm v čiernej farbe zaručuje najlepšiu priľnavosť za každého počasia. Dodatočné integrované prvky uchopenia na dlani ponúkajú dokonalú rovnováhu medzi priľnavosťou a odolnosťou.

Maximálna stabilita

Na pohyblivosti a stabilite zápästia sa podieľa viac ako tridsať svalov. Aby si predišiel zbytočným a nepríjemným zraneniam, podporíme tvoje svaly elastickým jazykom, ktorý vedie po celom obvode. Poskytuje potrebnú oporu pre ostré strely.

Dokonalý okrúhly strih prstov

Varan7 Champ GC Game of Power rozhodne rozbúši srdcia fanúšikov Gunn Cut. Spolu s extrémne priľnavou 4 mm penou Super Glue a vstavanými prvkami úchopu sú tieto brankárske rukavice tou správnou voľbou, ak máš rád jedinečný úchop a strih prstov.