Obojstranné využitie

Najvýraznejšou črtou uterákov GK Towel od KEEPERsport je materiálový rozdiel medzi dvoma stranami. Predná strana uteráka je vyrobená zo savej bavlny na osušenie rúk alebo tváre. Chrbát je ako handrička z mikrovlákna, aby si sa o svoje brankárske rukavice mohol ideálne a šetrne starať.

Vrecko na dôležité veci

Nezáleží na tom, či je to posilňovač priľnavosti, kľúč od skrinky alebo tvoj mobilný telefón – v špeciálne vyrobenej taške je priestor pre všetky tvoje najdôležitejšie veci počas hry.

Extrémne silný magnet

Aby tvoj uterák nemusel 90 minút ležať na špinavej podlahe, bol vyrobený extrémne silný magnet. To ti umožní pripevniť uterák na tvoju vlastnú bránku alebo na akýkoľvek povrch v šatni.

Dokonalá starostlivosť

Mikrovlákna na zadnej strane uteráka GK ti umožnia dokonale a predovšetkým veľmi šetrne odstrániť zvyšky nečistôt z tvojej lepiacej peny. Uisti sa, že používaš iba túto stranu uteráka pre svoje brankárske rukavice - iné materiály môžu zdrsniť a poškodiť tvoju lepiacu penu!

Ideálny uterák pre brankárov!

Okrem brankárskych rukavíc a textílií zahŕňa komplexné poradenstvo a podpora špecifické pre brankárov napríklad aj ideálny uterák pre brankárov. S ďalšími funkciami, ako je handrička z mikrovlákna, prídavné vrecko alebo extra silný fixačný magnet, sa uterák KEEPERsport GK Towel líši od bežného uteráka v niekoľkých bodoch.