Doplňte svoju výstrojODPORÚČANIA NA ZIMU


 

 

⚠️ TAJNÁ AKCIA ⚠️


KOPAČKY SKORO AKO DARČEK! ⚽️
Správna výstroj je pre brankára polovica úspechu! Samozrejme, k tomu patrí srdcová záležitosť každého brankára: brankárske rukavice. Nesmierne dôležité sú ale aj správne kopačky. Získajte nový pár brankárskych rukavíc od KEEPERsportu s 50%zľavou len počas Goalkeeper Day a navyše ušetrite -25% na najnovšie kopačky (pri kúpe kombinácie rukavíc s kopačkami)!

Poznámky na uplatnenie kódu
Zľava platí len v piatok 11.11.2022 na všetky produkty značky KEEPERsport. Pri produktoch vo výpredaji (zľava nižšia ako 50%) sa zľava zvyšuje na -50%. Na produkty vo výpredaji (viac ako 50% zľava) zľava nemá žiadny vplyv. Zľavy platia z odporúčanej ceny. Neplatí pre akciové balíčky, konfigurácie setov a VÝPREDAJOVÉ produkty. Len do vypredania zásob. Zľava platí len online v internetovom obchode (www.ks.zone). Zľava neplatí v predajni, ktorá je od 11.-18.11.2022 zatvorená z dôvodu dovolenky.

Ďalšie informácie o KEEPERsporte

Circle of Pros

Profesionálni brankári po celom svete dôverujú produktom KEEPERsport. Prostredníctvom úzkej spolupráce a neustálej výmeny s našimi profesionálmi z Circle of Pros sa nám darí neustále vyvíjať naše produkty.


ZISTI VIAC
Misia

V KEEPERsporte môžeš cítiť vášeň pre produkty a chytanie! V KEEPERbase pôsobí veľa súčasných aj bývalých brankárov. Pre mnohých zamestnancov a aj vo vedení sa hobby stalo povolaním. Presne tieto faktory sú naším kľúčom k úspechu!


ZISTI VIAC
O nás

Filozofia KEEPERsport je zmesou veľkej vášne pre človeka, ktorý je brankárom, s vysokými sociálnymi zručnosťami a detailnou láskou k produktu a chytaniu.


ZISTI VIAC
KEEPERbase centrála

V našej centrále KEEPERbase v Kottingbrunne (Rakúsko) nájdeš na ploche 2000 m² všetko, po čom srdce brankára túži. Obchod s vybranými produktmi, samostatný detský kútik a 3 digitálni predajcovia. Mnohé z našich položiek je možné personalizovať pomocou potlače, aby bol tvoj produkt jedinečný.


ZISTI VIAC

 

 

Viac info o rukaviciach Varan

Strih

Poznáte všetky rôzne strihy brankárskych rukavíc? Okrem klasických strihov, ako sú vnútorný, vonkajší a okrúhly, existuje aj čoraz obľúbenejší hybridný strih. Tu vám ukážeme rôzne strihy podľa našich brankárskych rukavíc KEEPERsport!


Zisti viac
Sprievodca penami

Pre mnohých amatérskych a profesionálnych brankárov je pena najdôležitejším detailom brankárskych rukavíc. Bez ohľadu na to, akými funkciami sú vybavené, na konci dňa je to priľnavosť, ktorá sa počíta. To je dôvod, prečo v KEEPERsporte používame iba overené peny rukavíc pre všetky naše modely brankárskych rukavíc Varan7.


Zisti viac
Modely rukavíc

Vo svete existuje nespočetné množstvo variácií brankárskych rukavíc. Modely sa líšia dizajnom, materiálmi a predovšetkým cenami. Je ťažké sledovať všetky modely. Preto sme pre vás vytvorili prehľad všetkých modelov Varan7.


Zisti viac
Starostlivosť o rukavice

Správna starostlivosť o brankárske rukavice je nevyhnutná pre váš dokonalý grip. Ako brankár nie je nič lepšie a krajšie ako dokonalý grip vašich rukavíc. Tu sú naše odborné tipy, ako zo svojich brankárskych rukavíc vyťažiť maximum.


Zisti viac

KEEPERsport – najväčší obchod pre brankárov na webe!

Ako brankár nie si len jedným z jedenástich. Byť brankárom znamená pot, radosť, slzy, zodpovednosť, boj, istotu, bolesť, víťazstvo, porážku, parádu, chybu, byť HRDINOM. Je to čistá vášeň, ktorá spája a ako brankár si zaslúžiš to najlepšie vybavenie.

Rukavice od KEEPERsportu
Značka KEEPERsport vždy stála za produktmi najvyššej kvality pre brankárov. Brankárske rukavice KEEPERsport sú vyvinuté brankármi pre brankárov v Rakúsku. Varianty kolekcie Varan siahajú od lacných tréningových rukavíc až po exkluzívne profesionálne modely. Dospelí aj deti si prídu na svoje: od veľkosti 4 po veľkosť 11, od klasickej čiernej po farebné - v KEEPERsporte si každý nájde svoje najlepšie brankárske rukavice.

TIP: Už žiadne klzké lopty! S naším bestsellerom KEEPERsport Aqua Glue máš perfektnú priľnavosť aj za vlhkého počasia.

Brankársky textil KEEPERsport 
Spodné prádlo KEEPERsport je už roky stálym spoločníkom mnohých svetových brankárov. Mnoho profesionálnych brankárov dôveruje tréningovému textilu od KEEPERsportu. Nátelník, spodky alebo legíny - KEEPERsport má správnu ochranu pre dospelých aj deti. Brankári si môžu vybrať z troch rôznych variantov: Produkty zo série PowerPadded (PP) ponúkajú najväčšiu ochranu. Oblečenie UnPadded (UP) nemá žiadne vypchávky. Rad BasicPadded (BP) kombinuje flexibilitu so strednou ochranou. Brankársky spodný nátelník a brankárske spodné nohavice by nemali chýbať v športovej taške každého brankára. V závislosti od počasia, povrchu a preferencií si môžete vybrať medzi rôznymi dĺžkami: Môžete si vybrať medzi dlhými, krátkymi a tiež trojštvrťovými (3/4).