Staň sa KEEPERsport Community KEEPER

Toto je tvoja šanca! Hľadáme "KEEPERsport Community KEEPER 2018"
Určite teraz rozmýšľaš: "Čo je ten KEEPERsport Community KEEPER? Čo musím preto spraviť? Čo môžem vyhrať?" Nemaj strach, na všetky tieto otázky ti odpovieme na tejto stránke. Najskôr si pozri video (v nemčine s anglickými titulkami), potom ti prezradíme, aké skvelé ceny môžeš vyhrať. 

Čo je KEEPERsport Community KEEPER?

Čo preto musíš spraviť?

Je to jednoduché! Jediná vec, ktorú musíš spraviť, je vytvoriť video, v ktorom nám povieš, čo sa ti najviac páči na KEEPERsport produktoch. Nahraj aspoň 10 sekundové video, v ktorom bude jasne viditeľný produkt značky KEEPERsport. Tieto dve veci (ty & produkt) sú jedinou podmienkou videa. Inak sa tvojej kreativite žiadne medze nekladú! Môžeš sa úplne vyblázniť ;)
Následne zverejni hotové video na jednu z týchto 3 platforiem:

  • - Facebook
  • - Instagram 
  • - Youtube

Najdôležitejšie je: v popise tvojho videa použi vždy hashtag #KeepItAll. Týmto bude isté, že tvoje video určite dorazí do našej redakcie. Video môžeš samozrejme uverejniť aj ako komentár pod našim facebookovým príspevkom alebo nás označiť. Pri vkladaní videa cez Instagram a Youtube použi vždy Hashtag #KeepItAll a popri tom nás označ. 

Čo môžeš vyhrať?

Najlepšie na "KEEPERsport Community KEEPER 2018" je to, že každý účastník vyhráva. Každý zúčastnený dostane kód, s ktorým ušetrí 50% z odporúčanej ceny na VŠETKY KEEPERsport produkty! (kód je platný do 15.06.2018)
To ale nie je všetko! Naša redakcia pozostávajúca z profesionálnych aj amatérskych brankárov vyberie 3 najkreatívnejšie a najzaujímavejšie videá. Top trojka získa tieto ceny:

  • 1. miesto: 3 páry rukavíc KS Varan5 s potlačou
  • 2. miesto: 2 páry rukavíc KS Varan5 s potlačou
  • 3. miesto: 1 pár rukavíc KS Varan5 s potlačou

Tak na čo ešte čakáš? Nahraj video a staň sa ako KEEPERsport Community KEEPER 2018 tvárou firmy KEEPERsport!