K súťaži

Nemáš chuť čakať?

Zabezpeč si hneď rukavice Samira Handanovica. Kúpiť ich môžeš tu: 

Podmienky súťaže

Zadanie/zmena tipu je možná maximálne päť minút pred začiatkom zápasu medzi Laziom Rím a Interom Miláno v nedeľu 4. októbra 2020 o 15.00 hod. Tip bude vložený v textovom poli vo vyššie uvedenom dotazníku. Všetky správne tipy majú možnosť vyhrať špeciálny model reusch (veľkosť 10) od Samira Handanovica. Za správny tip sa považuje len presný konečný výsledok. (napr. 2: 1)

  • Lazio Rím = domáce mužstvo
  • Inter Miláno = hosťujúce mužstvo

Podmienky výhry
Výhra nie je prenosná na iných ľudí. Ak existuje niekoľko správnych tipov, rozhodne žrebovanie. Výhra bude stanovená v pondelok 5. októbra 2020. Uplatnenie výhry v hotovosti nie je možné. Rozhodnutie organizátorov je konečné.


Výherca bude informovaný e-mailom a musí sa spätne ozvať do štyroch týždňov od kontaktovania, inak cena prepadne. Pokiaľ nie je možné upozorniť výhercov z dôvodu nesprávnych e-mailových adries alebo technických problémov na strane účastníkov, KEEPERsport si vyhradzuje právo výhru stiahnuť a odovzdať ju inému súťažiacemu.

Organizátor, spoločnosť KEEPERsport GmbH (Anzengrubergasse 26, 2542 Kottingbrunn), zaručuje, že údaje budú použité iba na interné účely. Prevod na tretie strany je vylúčený. Organizátori môžu na technické spracovanie využiť poskytovateľa technických služieb. Všetci účastníci súhlasia s prijímaním noviniek firmy KEEPERsport na e-mailovú adresu, ktorú uviedli.

ochrane osobných údajov
Tu sa dozvieš všetko o odoberaní noviniek.