rehabgoalkeeping.com

Ktorý typ brankára si? Moderný? Mladý? Bláznivý? Provokatér? Cool? Alebo tak trochu z každého typu? Ak áno, tak potom si tu správne! Profi materiál bez "marketingových" vychytávok, zbytočných a predražených vlastností. Tu dostaneš potrebnú kvalitu za rozumnú cenu!

Trénuj ako šelma - štýlovo

Špeciálny tréningový textil ako tepláky, trenky alebo spodné prádlo s vypchávkami sú "nutnosť" pre každého brankára. Značka rehab vvtvorila extrémne príťažlivú kolekciu za férové ceny:

NOVINKA

rehab Paintattack 2020

rehab Paintattack 2020
Rukavice, ktoré sa perfektne hodia k dresom Manuela Neuera a iných profíkov. Perfektná kombinácia rukavíc s dresom pre všetkých brankárov.

Vnútorný strih prstov. Prémiový grip. Vonkajšia strana potiahnutá silikónom.
To sú tri hlavné výhody našich prémiových modelov „Extreme CG3“. Ako vždy sa výrobky rehab zaobídu bez zbytočných „marketingových“ vlastností, ktoré z funkčného hľadiska nie sú potrebné. Najdôležitejšie vlastnosti ale zostávajú zachované a výborný je aj pomer cena/kvalita.

rehab Fighter CG4 NC

Dostupné prvý krát! Rukavice Fighter CG4 NC s najlepším gripom a technickými novinkami!

Prémiová pena "Clutch Grip 4" s lepším tlmením nárazov zabezpečuje optimálnu priľnavosť v suchých aj mokrých podmienkach.

TEXTIL

ČISTIČ RUKAVÍC

MLADÁ. COOL. NOVÁ. VÝSTREDNÁ. ADDICTED TO GOALKEEPING.
Mladá brankárska značka rehab opäť prišla s novými kolekciami Tactics a Mechanic s ktorými budeš na ihrisku neprehliadnuteľný.

Master-Grip - "Clutch Grip 4"

Master-Grip - "Clutch Grip 4" (CG4) - profesionálna pena s najlepšími vlastnosťami v každom počasí. Výborný pomer cena/kvalita a mega grip charakterizujú tieto grandiózne zápasové rukavice.

P.S.: za túto cenu lepší grip nenájdeš. 

Confuse the strikers

Exkluzívna kolekcia #Confusion je teraz ešte mladšia, extrémnejšia a bláznivejšia! 

Paintattack

Innennaht. Premium Grip. Oberhand aus Silikon. 
Das sind die drei Qualitätsnachweise unseres Premium-Modells „Extreme CG3“. Diese machen den Torwarthandschuh aber noch lange nicht zum „Extremen“. Um dem Namen gerecht zu werden, starten wir einen wahren Angriff voller Farben: Jeder Handschuh passt zu allen Torwarttrikots der aktuellen Kollektionen von NIKE und adidas. 

Clean & Go

Rehab čistič rukavíc pre ideálnu starostlivosť o tvoje rukavice. Čistič má špeciálny uzáver pre šetrnejšie dávkovanie. Špeciálny latex rukavíc potrebuje špeciálne ošetrenie, ktoré dosiahneš prostredníctvom čističa Clean & Go!

1. Namočte rukavice do teplej vody.
2. Čistič rovnomerne nastriekajte a rozotrite.
3. Dôkladne opláchnite vodou.
4. 
Nechajte voľne usušiť

Latex je mimoriadne krehký materiál. Preto si brankárske rukavice vyžadujú osobitnú starostilosť. Aby sa dosiahli optimálne vlastnosti priľnavosti, musia sa nečistoty odstrániť čo najskôr. Rukavice si umyte teplou vodou (max. 40 ° C) a čističom rukavíc Clean & Go.
Tip: Najrýchlejší spôsob umytia rukavíc je v sprche.