rehabgoalkeeping.com

Trénuj ako šelma - štýlovo

Špeciálny tréningový textil ako tepláky, trenky alebo spodné prádlo s vypchávkami sú "nutnosť" pre každého brankára. Značka rehab vvtvorila extrémne príťažlivú kolekciu za férové ceny:

Bláznivé farby - výborné rukavice

Ktorý typ brankára si? Moderný? Mladý? Bláznivý? Provokatér? Cool? Alebo tak trochu z každého typu? Ak áno, tak potom si tu správne! Profi materiál bez "marketingových" vychytávok, zbytočných a predražených vlastností. Tu dostaneš potrebnú kvalitu za rozumnú cenu!

Rehab Extreme CG3 Graphic Red & Blue

Výnimočný dizajn - bezkonkurenčná cena!

Videl si najnovšie top rukavice značky rehab? Rukavice Extreme CG3 Graphic Blue a Extreme CG3 Graphic Red prinášajú opäť výnimočný dizajn a špičkový pomer ceny a výkonu. Nové brankárske rukavice Graphic Red & Graphic Blue s cenou iba 49,99 € bodujú unikátnym gripom a perfektným pohodlím.

Optimálne rukavice k EURO 2020(1)!

rehabgk Instagram rehabgoalkeeper

NOVINKA

rehab Paintattack 2020

rehab Paintattack 2020
Rukavice, ktoré sa perfektne hodia k dresom Manuela Neuera a iných profíkov. Perfektná kombinácia rukavíc s dresom pre všetkých brankárov.

Vnútorný strih prstov. Prémiový grip. Vonkajšia strana potiahnutá silikónom.
To sú tri hlavné výhody našich prémiových modelov „Extreme CG3“. Ako vždy sa výrobky rehab zaobídu bez zbytočných „marketingových“ vlastností, ktoré z funkčného hľadiska nie sú potrebné. Najdôležitejšie vlastnosti ale zostávajú zachované a výborný je aj pomer cena/kvalita.

rehab Fighter CG4 NC

rehab Fighter CG4 NC

Dostupné prvý krát! Rukavice Fighter CG4 NC s najlepším gripom a technickými novinkami!

Prémiová pena "Clutch Grip 4" s lepším tlmením nárazov zabezpečuje optimálnu priľnavosť v suchých aj mokrých podmienkach.

TEXTIL

ČISTIČ RUKAVÍC

Clean & Go

Rehab čistič rukavíc pre ideálnu starostlivosť o tvoje rukavice. Čistič má špeciálny uzáver pre šetrnejšie dávkovanie. Špeciálny latex rukavíc potrebuje špeciálne ošetrenie, ktoré dosiahneš prostredníctvom čističa Clean & Go!

1. Namočte rukavice do teplej vody.
2. Čistič rovnomerne nastriekajte a rozotrite.
3. Dôkladne opláchnite vodou.
4. 
Nechajte voľne usušiť

Latex je mimoriadne krehký materiál. Preto si brankárske rukavice vyžadujú osobitnú starostilosť. Aby sa dosiahli optimálne vlastnosti priľnavosti, musia sa nečistoty odstrániť čo najskôr. Rukavice si umyte teplou vodou (max. 40 ° C) a čističom rukavíc Clean & Go.
Tip: Najrýchlejší spôsob umytia rukavíc je v sprche. 

rehabgk Instagram rehabgoalkeeper