Predstavujeme naše nové exkluzívne brankárske rukavice:

Trvalé miesto na špici najlepších a najpredávanejších rukavíc zaberajú brankárske rukavice Uhlsport, ktoré boli dizajnovo upravené podľa požiadaviek firmy KEEPERsport - vyznačujú sa optimálnym pomerom medzi cenou a výkonom s najlepšou kvalitou.

Uhlsport Ergonomic Supergrip 360 NC

Veľmi limitovaná farebná kombinácia, ktorú nájdete exkluzívne len v KEEPERsporte! "Ergonomic 360° Supergrip NC" od firmy Uhlsport ako KEEPERsport špeciálna edícia. "Ergonomic 360° Supergrip NC" je TOP model z línie"Ergonomic"! Tieto nové brankárske rukavice sú o niečo širšie ako sme bežne zvyknutí u rukavíc Uhlsport, zabezpečujú extrémne vysoký komfort a väčšiu kontaktnú plochu na loptu. Okrem toho sú v novej línii použité najinovatívnejšie technológie ako napríklad senzačná pena "SUPERGRIP", nové "360°" zapínanie, "25° uhol" na zápästí alebo pena "High-Rebound" v oblasti "SCHOCKZONE".

Uhlsport

Opäť v spolupráci s firmou Uhlsport predstavujeme exkluzívny a jedinečný model s ochranou prstov s flexibilnou a ľahkou technológiou "Bionik".  Tieto rukavice sú stabilné, flexibilné a ľahké, ideálne pre každého brankára, ktorý potrebuje rukavice s ochranou prstov!

0KSU0591-01

Buď vybavený ako profi partner firmy Uhlsport. Trvalé miesto na špici najlepších a najpredávanejších rukavíc zaberajú brankárske rukavice Uhlsport, ktoré boli dizajnovo upravené podľa požiadaviek firmy KEEPERsport - vyznačujú sa optimálnym pomerom medzi cenou a výkonom s najlepšou kvalitou. Tento model obsahuje niekoľko nových technológií - zóny "SCHOCKZONE" na vonkajšej strane a zápästie s 25° uhlom, ktoré podporuje prirodzené držanie ruky.

0KSU0597-01

Buď vybavený ako profi partner firmy Uhlsport. Trvalé miesto na špici najlepších a najpredávanejších rukavíc zaberajú brankárske rukavice Uhlsport, ktoré boli dizajnovo upravené podľa požiadaviek firmy KEEPERsport - vyznačujú sa optimálnym pomerom medzi cenou a výkonom s najlepšou kvalitou. Tento model obsahuje niekoľko nových technológií - zóny "SCHOCKZONE" na vonkajšej strane a zápästie s 25° uhlom, ktoré podporuje prirodzené držanie ruky. Vylepšená tmavomodrá pena "Aquasoft+" zabezpečuje vynikajúcu priľnavosť za každého počasia, najmä v mokrom počasí.