Top kvalita? Super sedí? Maximálne funkčné? So what's the news?!

 

KEEPERsport je viac ako súčet týchto vlastností. Začni s nami nový život. Daj do toho všetko, feel the spirit, úspechy oslavuj ako nikdy pred tým, live for the moment, nič nepredbiehaj, never give up a pri všetkom čo robíš: spomeň si na Keep. It. All.

Tento veľkolepý životný pocit je filozofiou #KeepItAll, teraz pri mnohých nových brankárskych výrobkov z našej vlastnej produkcie. Kompletná kolekcia #KeepItAll je už na sklade. #KeepItAll stelesňuje pozitívny prístup aj mimo priestoru brankárovej päťky a obsahuje všetky krásne a emocionálne momenty, nezabudnuteľné zážitky s rodinou, priateľmi, večierkami, dobrodružstvom, športom.

 

 

Nové produkty KEEPERsport:

 • Eagle línia

  UnPadded

  "Eagle" zobrazuje našu líniu, ktorá je vytvorená bez vypchávok. Sú ideálne pre brankárov, ktorí nepotrebujú veľkú ochranu na bokoch, ale uprednostňujú vysokú funkčnosť. Dvojitý materiál na bokoch a kolenách zabezpečuje ľahkú ochranu, ale aj aj dlhú životnosť. 

 • Panther línia

  FoamPads

  "Panther" je línia vytvorená pre brankárov, ktorí si potrpia na ľahkú chranu. „FoamPads“ sú prepracované penové vypchávky od firmy KEEPERsport, ktoré na tráve zabezpečujú optimálnu ochranu bokov a kolien.

   

   

 • Spider línia

  RobustPads

  Línia "Spider" sa vyznačujú extrémnou životnosťou a funkčnosťou kevlarových vypchávok na bokoch a kolenách; tým pádom sú ideálne na používanie aj na umelej tráve a iných tvrdých povrchoch. RobustPads vypchávky sú oderuvzdorné a tak poskytujú možnosť nosenia do extrémne tvrdých povrchov ako je umelá tráva. Anatomicky tvarované penové vypchávky chránia citlivé časti tela.

 • Tiger línia

  PowerPads

  "Tiger" reprezentuje líniu, ktorá je vytvorená s najkvalitnejšími a najhrubšími vypchávkami pre maximálnu ochranu na všetkých povrchoch. Veľa profi brankárov nedá na výrobky s takýmito vypchávkami dopustiť a používajú ich denne počas tréningov aj zápasov.

   

   

Nové spodky

Nové vysoko funkčné tričká a bundy

Nové Ks príslušenstvo

Nové KEEPERsport nohavice

Nové vlastnosti našich nohavíc v detaile

 • AntiSlip Double-Waistband

  AntiSlip Double-Waistband

  Inovatívne dvojité riešenie pásu od KEEPERsportu, ktoré zaručuje trojitú ochranu proti otravnému "padaniu" nohavíc. Okrem vysoko kvalitného štandardného pásu je z vnútornej strany druhý, elastický pás, ktorý vytvára zaujímavý dizajn. Naviac sa na vnútornej strane nachádza aj šnúrka, pre lepšie nastavenie nohavíc. 

 • RobustPads

  RobustPads

  Nové vypchávky, ktoré sú oderuvzdorné a tak poskytujú možnosť nosenia do extrémne tvrdých povrchov ako je umelá tráva. Anatomicky tvarované penové vypchávky chránia citlivé časti tela.

 • Semi-Flex-Cuffs

  Semi-Flex-Cuffs

  Nový koncept ukončenia nohavíc gumičkou, ktorý bol vytvorený špeciálne pre naše 3/4 nohavice, je ale použitý aj na ostatných dlhých nohaviciach. Táto gumička zabezpečuje perfektné sedenie nohavíc priamo pod kolenom alebo na členku.

 • Embossed FoamPads

  Embossed FoamPads

  Embossed FoamPads sú prepracované penové vypchávky od firmy KEEPERsport, ktoré na tráve zabezpečujú optimálnu ochranu bokov a kolien. 

 • Pants Protection

  Pants Protection

  Forma a umiestnenie vypchávok na kolenách a bokoch bolo na základe mnohých testov s amatérskymi a profi brankármi anatomicky prispôsobené. Tak bol dosiahnutý kompromis medzi účinnou ochranou a výrazným dizajnom.

 • Side Flex-Zones

  Side Flex-Zones

  Úzke rebrované zóny umiestnené po bokoch optimalizujú vzhľad a zlepšujú pocit pri nosení.

 • FibreSkin

  FibreSkin

  Kvalitný a veľmi príjemný materiál z polyesteru, ktorý je veľmi flexibilný a vyznačuje sa výborným pomerom medzi cenou a výkonom. Zvnútra trochu drsnejší materiál garantuje neustály odvod vlhkosti a tým výnimočný komfort za každého počasia. 

Fotky našej novej kolekcie