Top kvalita? Super sedí? Maximálne funkčné? So what's the news?!

 

KEEPERsport je viac ako súčet týchto vlastností. Začni s nami nový život. Daj do toho všetko, feel the spirit, úspechy oslavuj ako nikdy pred tým, live for the moment, nič nepredbiehaj, never give up a pri všetkom čo robíš: spomeň si na Keep. It. All.

Tento veľkolepý životný pocit je filozofiou #KeepItAll, teraz pri mnohých nových brankárskych výrobkov z našej vlastnej produkcie. Kompletná kolekcia #KeepItAll je už na sklade. #KeepItAll stelesňuje pozitívny prístup aj mimo priestoru brankárovej päťky a obsahuje všetky krásne a emocionálne momenty, nezabudnuteľné zážitky s rodinou, priateľmi, večierkami, dobrodružstvom, športom.

 

Nové produkty KEEPERsport:

 • UnPadded

  Eagle línia

  UnPadded

  "Eagle" zobrazuje našu líniu, ktorá je vytvorená bez vypchávok. Sú ideálne pre brankárov, ktorí nepotrebujú veľkú ochranu na bokoch, ale uprednostňujú vysokú funkčnosť. Dvojitý materiál na bokoch a kolenách zabezpečuje ľahkú ochranu, ale aj aj dlhú životnosť. 

 • FoamPads

  Panther línia

  FoamPads

  "Panther" je línia vytvorená pre brankárov, ktorí si potrpia na ľahkú chranu. „FoamPads“ sú prepracované penové vypchávky od firmy KEEPERsport, ktoré na tráve zabezpečujú optimálnu ochranu bokov a kolien.

   

 • RobustPads

  Spider línia

  RobustPads

  Línia "Spider" sa vyznačujú extrémnou životnosťou a funkčnosťou kevlarových vypchávok na bokoch a kolenách; tým pádom sú ideálne na používanie aj na umelej tráve a iných tvrdých povrchoch. RobustPads vypchávky sú oderuvzdorné a tak poskytujú možnosť nosenia do extrémne tvrdých povrchov ako je umelá tráva. Anatomicky tvarované penové vypchávky chránia citlivé časti tela.

 • PowerPads

  Tiger línia

  PowerPads

  "Tiger" reprezentuje líniu, ktorá je vytvorená s najkvalitnejšími a najhrubšími vypchávkami pre maximálnu ochranu na všetkých povrchoch. Veľa profi brankárov nedá na výrobky s takýmito vypchávkami dopustiť a používajú ich denne počas tréningov aj zápasov.

   

Nové spodky

Nové vysoko funkčné tričká a bundy

Nové Ks príslušenstvo

Nové KEEPERsport nohavice

Nové vlastnosti našich nohavíc v detaile

 • AntiSlip Double-Waistband

  AntiSlip Double-Waistband

  Inovatívne dvojité riešenie pásu od KEEPERsportu, ktoré zaručuje trojitú ochranu proti otravnému "padaniu" nohavíc. Okrem vysoko kvalitného štandardného pásu je z vnútornej strany druhý, elastický pás, ktorý vytvára zaujímavý dizajn. Naviac sa na vnútornej strane nachádza aj šnúrka, pre lepšie nastavenie nohavíc. 

 • RobustPads

  RobustPads

  Nové vypchávky, ktoré sú oderuvzdorné a tak poskytujú možnosť nosenia do extrémne tvrdých povrchov ako je umelá tráva. Anatomicky tvarované penové vypchávky chránia citlivé časti tela.

 • Semi-Flex-Cuffs

  Semi-Flex-Cuffs

  Nový koncept ukončenia nohavíc gumičkou, ktorý bol vytvorený špeciálne pre naše 3/4 nohavice, je ale použitý aj na ostatných dlhých nohaviciach. Táto gumička zabezpečuje perfektné sedenie nohavíc priamo pod kolenom alebo na členku.

 • Embossed FoamPads

  Embossed FoamPads

  Embossed FoamPads sú prepracované penové vypchávky od firmy KEEPERsport, ktoré na tráve zabezpečujú optimálnu ochranu bokov a kolien. 

 • Pants Protection

  Pants Protection

  Forma a umiestnenie vypchávok na kolenách a bokoch bolo na základe mnohých testov s amatérskymi a profi brankármi anatomicky prispôsobené. Tak bol dosiahnutý kompromis medzi účinnou ochranou a výrazným dizajnom.

 • Side Flex-Zones

  Side Flex-Zones

  Úzke rebrované zóny umiestnené po bokoch optimalizujú vzhľad a zlepšujú pocit pri nosení.

 • FibreSkin

  FibreSkin

  Kvalitný a veľmi príjemný materiál z polyesteru, ktorý je veľmi flexibilný a vyznačuje sa výborným pomerom medzi cenou a výkonom. Zvnútra trochu drsnejší materiál garantuje neustály odvod vlhkosti a tým výnimočný komfort za každého počasia. 

Fotky našej novej kolekcie