KEEPERsport ColdSkin Goalkeeper Training Clothing

Zostaň v teple

s KEEPERsport ColdSkin
Zima je jedným z najväčších nepriateľov brankára. V mrazivom počasí je mimoriadne ťažké zostať mobilný a sústredený - bez ohľadu na to, či si amatér alebo profesionál. Teplo sa jednoducho kumuluje do stredu tela, aby sa ochránili životne dôležité orgány. Dôsledkom toho je znížený cit v rukách a nohách, a tým aj strata kontroly nad loptou. Potom je výkon obmedzený. Okrem toho sa zvyšuje riziko zranenia, ak sú teploty pod 5 ° C. Preto je správne brankárske oblečenie v zimných mesiacoch dôležitejšie ako pre hráčov v poli.

Náš vývoj pre tvoj úspech!

Sme si vedomí špecifických požiadaviek v zime a preto sme vymysleli riešenie. Výsledkom bolo perfektné zimné oblečenie s názvom „COLDSKIN“.

Spodné prádlo KEEPERsport COLDSKIN je rozšírením textilnej série ANNUALSKIN a vďaka perfektnej súhre termálnych a funkčných textílií ponúka zateplenie pre mrazivé dni. Kolekciu COLDSKIN spoznáte podľa modrých detailov v textilnom materiáli.

Spodné prádlo je dostupné s alebo bez 3D vypchávok v rôznych dĺžkach:

Ďalší textil do zimy

Textil na začiatok jari

V mokrých podmienkach je k dispozícii ešte aj toto moderné vybavenie:

Tréningové tepláky v zime

So spodným prádlom COLDSKIN budeš v zimných podmienkach dokonale vybavený. Stále však potrebuješ tepláky, ktoré sa obliekajú na spodné prádlo. Toto je naše jasné odporúčanie pre vhodné KEEPERsport tepláky v rôznych verziách: