Novinka: "Ergonomic SUPERGRIP" od firmy Uhlsport!

Pred pár týždňami sme mali možnosť v zápase nemeckej Bundesligy TSG 1899 Hoffenheim proti Bayernu Mníchov u brankára Olivera Baumanna prvý krát vidieť úplne nový štýl brankárskych rukavíc Uhlsport: líniu "Ergonomic" v oranžovo-čiernom dizajne! Tieto nové brankárske rukavice sú o niečo širšie ako sme bežne zvyknutí u rukavíc Uhlsport, zabezpečujú extrémne vysoký komfort a väčšiu kontaktnú plochu na loptu. Okrem toho sú v novej línii použité najinovatívnejšie technológie ako napríklad senzačná pena "SUPERGRIP", nové "360°" zapínanie, "25° uhol" na zápästí alebo pena "High-Rebound" v oblasti "SCHOCKZONE".  

Informácie o dodacej dobe a možnosti objednávania:
Nové rukavice z línie "Ergonomic" sa u nás dajú už predobjednať. Na sklad ich dostaneme o pár dní neskôr, asi 26.mája 2015. 

...s ešte lepšou penou!

Firme Uhlsport sa podarilo opäť o trochu vylepšiť top penu "AbsolutGrip+" a výsledkom je úplne nová pena "SUPERGRIP". Táto inovatívna, extrémne priľnavá  pena sa vďaka integrovaným zložkám "High-Grip" stará o ešte vyššiu úroveň drsnosti. Tento high-tec produkt určite zaujme aj výrazne zvýšenou oderuvzdornosťou. Zvýšená životnosť peny zabezpečuje výborný pomer medzi cenou a kvalitou.

Uhlsport Ergonomic supergrip

Brankárske rukavice Uhlsport "Ergonomic"